Yeni Ev Alacaklar İçin 5 Dekorasyon Önerisi

Yeni ev almak her zaman büyük bir heyecanı da yanında getirmektedir. Bu heyecanla evinizi yeniden dekore etmek, kendi huzurlu alanınıza çevirmekte size kalıyor. Yeni ev sahiplerine özel 5 dekorasyon önerisi, evinize hem konforlu hem de şık bir görünüm kazandırabilir, hayallerinizi gerçekleştirirken, uygun taksit seçenekleri sayesinde evinize istediğiniz iç mimari uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Ferah Ve Geniş İç Mimari

Evinizin odalarını genişletmek aynı zamanda modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bunun için iç mimari alanındaki yeni mobilya seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Taksit imkanlarıyla alabileceğiniz faizsiz ev fırsatları sayesinde, evinizin içini dilediğiniz gibi dekore edebilecek bununla birlikte mobilya alırken de bütçenizden kısmanıza gerek kalmayacaktır. Yeni ev dekorasyonu alanında, gömme dolap seçeneklerinden yararlanabileceğiniz gibi açık tonlarda hafif mobilyalar seçebilir ya da odalarınızı birleştirerek örneğin mutfağınızı Amerikan mutfak yapabilirsiniz. Şık renkler ve yeni mobilya modelleriyle evinizdeki duvarların genişletilmesini, kış bahçesi veya dublex kat görünümlerini de yeni modeller arasında düşünebilirsiniz.

2020 Trend Renkler

2020 dekorasyon trendler açık renkleri ve geniş alanları öneriyor. Özellikle son zamanlarda moda olan minimalist mimari seçenekleri, ev içindeki yaşantınızda da ferah bir görünümün kazanılması aynı zamanda evinizin dekoratif olarak da şık bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır. Yeşil, mavi ve beyaz tonları güzel olacağı gibi birbiriyle uyumlu son moda mobilyalarda, yatak odanız, mutfak ve salonunuza güzel bir görünümün bütün özelliklerini sunacaktır.

Klasik kahve tonlarıyla birlikte, doğayla bütünleşmiş olan yeşil, mavi ve toprak renleri 2020 de hem renk hem de mobilya trendleri arasında yer alıyor. Evinizin duvarlarını boyarken aynı zamanda mobilyalarınızla da göz alıcı bir güzelliği inşa edebilir, hayallerinizi misafirlerinize sunabilirsiniz.

Yeni Evinizi Dekore Etmek İçin İlk Adım

Yeni ev nasıl dekore edilir; Yeni evinizi dekore etmek için ilk adım olarak, oda sayısı ve metre kare özelliklerine bakabilirsiniz. Daha sonra odalarınızı genişletmek için duvarları yıkarak birleştirme işlemi yapabilir, kullanmayacağınız kapıları kaldırabilirsiniz. Bu hem ferah hem de geniş bir görünüm kazandırırken aynı zamanda size özel bir alan sunacaktır.

Yeni Evinize Yeni Aksesuarlar!

Yeni evinizi dekore ederken, süslemeyi de unutmamalısınız. Her evin farklı bir karakteri olduğu gibi aynı zamanda sizi temsil eden özellikleri de aksesuarlardan geçmektedir. Güzel bir heyecan olan yeni evinizin bütün eksiklerini gidermek için abajur seçenekleri, ayna ve saat aksesuarlarını da dikkate alabilirsiniz.

Destekevim’de Yeni Kampanyalar!

Destekevim, düzenlediği esnek ödeme planlarıyla, herkesin bütçesine göre ev ve araba alma şansı bulmasını sağlıyor. Kısa zamanda evinizi veya arabanızı teslim alarak, kira öder gibi ev sahibi olabilir, bütçenize göre taksit fırsatlarıyla arabanızı alabilirsiniz. Destek aileniz olarak başvuru işlemlerinizi yaptığınız an sizinle iletişim kurulacaktır.

Leave a Comment