Yapı Kredi EFT Saati

Yapı Kredi EFT saatleri konusunda bilgilendirmeden önce Türkiye’nin sayılı büyük bankalarından Yapı Kredi’nin güncel teknoloji, işine bağlı iş gücü grubu tarafından yürütülen iş modelini inceleyelim. Sorumlu bir büyüme sağlayan müşteri odaklı yaklaşımı ve  güçlü yatırım desteği ile 1944 yılından beri en güvenli banka imajına sahip bankalardan biri olarak sektörde yer almaya devam ediyor.

Bankalar arasında ülkemizin en güvenli işlem yapan bankası olan Yapı Kredi internet bankacılığı aracılığı ile Havale işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.  Yapı Kredi EFT saatleri detayları aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Yapı Kredi EFT Saat Aralığı Nedir?

Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri her bankada olduğu gibi sadece haftaiçi işlem yapılabilmektedir. Para transfer işlemlerinizi haftasonu, bayram günleri ve tatil günlerinde gerçekleştiremezsiniz.  Ancak EFT talimatınızı verirseniz bir sonraki iş günü saat 09:00 itibarı ile işleme alınabilir.

EFT işleminizi şube Bankacılığı , bireysel telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılık yöntemlerinden herhangi birini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi EFT saati 09:00 olarak belirlenmiştir ve bitiş saati ise 16:45’tir. Elbette internet bankacılığı kullanıyorsanız 17:15’e kadar gerçekleştirebilirsiniz.

EFT işlemi ardından alıcı hesaba tutar 5-10 dakika içerisinde geçer.  Ancak yoğunluk olduğunda örneğin ay sonları yada Cuma günleri gibi bu süre 30 dakikaya uzayabilmektedir.  Karşı hesaba ulaşıp ulaşmadığını Internet bankacılığınızdan kontrol edebileceğiniz gibi telefon bankacılığı aracılığı ile de sağlayabilirsiniz.