Vakıf Katılım EFT Saati

Vakıf Katılım EFT Saati katılım bankacılığı alanında hizmet veren finans aracı şirketlerden biridir. Kamu bankası Vakıfbank’ın alt kuruluşu olarak hizmet vermektedir ve ülke genelinde faizsiz sistemleri ile müşteri kitlesini gün be gün artırmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile Vakıf Katılım internet şubesini kullanarak kolaylıkla EFT ve havale işlemleri yapılabilmektedir.

EFT kısaltması Elektronik Fon Transferi bir bankadan farklı bir banka hesabına para gönderim işlemlerini kapsarken, Havale ise; bir bankadan aynı bankada farklı kişiye para transferi işlemine verilen isimdir.

Vakıf Katılım EFT Saat Aralığı Nedir?

Daha önce 15.00 kadar olan EFT Saatleri günümüzde birçok finans kurumunda ihtiyaca yönelik olarak uzatılmıştır. Vakıf Katılım EFT saatleri ise hafta içi 09.00 ile 17.15 saatleri arasında. EFT işlemleri merkez bankası aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bayram ve tatil günleri dışında 5 ile 20 dakika arasında göndermek istediğiniz IBAN numarasına ulaşmaktadır. Peki, ya bayram ve tatil günlerinde EFT ihtiyacınız olursa nasıl bir çözüm bulunuyor. Vakıf Katılım “Cebe havale” sistemini öneriyor. İşlem için EFT yapmak istediğiniz kişinin cep telefon numarasını bilmeniz yeterlidir.

Vakıf Katılım EFT Saatlerini kaçırdıysanız cebe havale sistemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde kolaylıkla para transferini gerçekleştirebilirsiniz.  Eğer akıllı telefonunuzun şarjı bitti ise yâda akıllı telefonunuz yok ise sorun değil! Telefon bankacılığı ile Vakıf Katılım EFT ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.   444 44 77 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşarak işlemi kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz.