Türkiye Finans Kimin?

Türkiye Finans adıyla bilinen Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş olarak hizmet veren banka 1991 yılında ülkemizin yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ilk finansal kuruluşudur. Anadolu Finans adı ile hizmet vermeye başlayan 2005 yılında Family Finans birleşmiştir. O tarihten itibaren günümüzde ki isimle hizmetlerini sunmaktadır. Şirketin büyük ortağı %67,03 ile The National Commercial Bank’a aittir. Gözde Girişim %10,57’lik kısmına ait olan şirketin %22,4’lik kısmı diğer küçük ortaklara aittir.

Türkiye Finans Güvenilir Mi?

Türkiye Finans günümüzde Arap sermayesi tarafından hizmet veren bir bankadır. NCB’nin aktif finansal büyüklüğü 118 milyar dolar seviyesindedir. Bu da bankanın gücünü görmemiş açısından bir ipucu vermektedir. Ülkemizde bankanın 300’e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunmaktadır. Katılım bankası sektöründe hizmet veren banka güçlü sermayesi ile ülkemizin en güvenilir bankalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Her yıl büyümeye devam eden şirket günümüzde milyonlarca müşterisine ATM, şubeleri, internet ve mobil bankacılık üzerinden birçok hizmetini anlık olarka sunmaktadır.

Türkiye Finans’a Dair Bilgiler

  • Türkiye Finans’ın Genel Müdürlüğü İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. Türkiye Finans Genel Müdürlük Adresi; Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul / Türkiye’dir.
  • Türkiye Finans Telefon Numarası: (90) 216 676 20 200
  • Türkiye Finans FAX Numarası: (90) 216 676 29 05
  • Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri: 0 850 222 22 44
  • Türkiye Finans Swift Kodu veya Türkiye Finans BIC Kodu: AFKBTRISXXX
  • Türkiye Finans Dealing Kodu:
  • Türkiye Finans Telex Kodu (Teleks):
  • Türkiye Finans KEP adresi veya Türkiye Finans kayıtlı e-posta adresi: turkiyefinans@hs03.kep.tr

Türkiye Finans Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı Saeed Mohammed A. ALGHAMDI
Yönetim Kurulu Üyesi Wael Abdulaziz A. RAIES
Yönetim Kurulu Üyesi Eren GÜRA
Yönetim Kurulu Üyesi Faisal Omar A. ALSAGGAF
Yönetim Kurulu Üyesi Majed Hamdan A. ALGHAMDI
Yönetim Kurulu Üyesi Meriç ULUŞAHİN
Yönetim Kurulu Üyesi Müge ÖNER