Türkiye Finans EFT Saati

Türkiye Finans The National Commercial Bank’ın (Suudi Arabistan) hâkim ortağı olan ülkemizin en köklü katılım bankalarından biridir. Katılım bankacılığında müşterilerine her geçen gün artı avantajlar sunarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İki büyük bankanın birleşmesi ile daha da artan müşteri portföyü ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Anadolu Finans ile Family Finans’ın birleşmesi ile Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş ismini almıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’nın 28 Aralık 2005 tarihli kararıyla resmen tescil edilmiştir.

Günümüzde farklı bankalar arasında en çok kullanılan para transfer işlemlerinden biri olan EFT işlemi ile ilgili  Türkiye Finans EFT saatlerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans EFT Saat Aralığı Nedir?

Türkiye Finans Katılım Bankası EFT saatleri haftaiçi sabah saat 09:00 itibarı ile başlamaktadır.  EFT işlemelerini ister şubeden ister Atm’den gerçekleştirebilirsiniz. Transfer işlemelerinizi telefon bankacılığı ile de gerçekleştirmeniz mümkündür ancak en hızlı sistem internet bankacılığıdır.  Sıra beklemeden kısa süre içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez Bankası dahil tüm bankalar resmi tatil günleri, bayram ve haftasonları kapalıdır.  Yani bu günlerde EFT işlemi yapamazsınız çünkü bankalar arası işlemleri Merkez Bankası yönetmektedir.

Normal iş günlerinde Türkiye Finans Katılım Bankası EFT saatleri 09:00 ile 17:15 olarak düzenlenmiştir. Ancak transferinizi  son dakikaya bırakmamanızı öneririz.  Yoğunluğa bağlı olarak EFT işlemleri 30 dakikaya kadar uzayabilir.  Normal şartlarda 5-10 dakika içerisinde EFT gerçekleşebilmektedir.