TEB EFT Saati

1927 yılında kurulan ve günümüze kadar farklı bir isim ile gelen Türkiye Ekonomi Bankası köklü geçmişine yakışır şekilde 93 yıldır hizmet veriyor. TEB EFT Saati bilgilendirmesinden önce para transferini TEB aracılığı ile ne şekilde gerçekleştirebileceğinize dair bilgilendirme yapacağız.

Günümüzde teknoloji öyle geliştiki her birimizin elinde akıllı telefonlar var.  Dünyanın herhangi bir yerinden EFT işleminizi dakikalar içerisinde TEBCEP aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

TEB EFT transfer seçenekleriniz;

  • TEB İnternet Şubesi aracılığı ile,
  • 0850 2000666 Türkiye Ekonomi Bankası Telefon Şubesi aracılığı ile,
  • TEB Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’deki herhangi bir banka hesabına TEB’deki hesaplar ve Elektronik Fon Transferi  ile havale ve EFT işlemlerinizi kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz mevduat hesabınızdan dakikalar içerisinde para transferinizi başka bir bankanın IBAN yada hesap numarasına iletebilirsiniz.

İnternet şubeniz aracılığı ile vadesiz hesabınızdan yada kredi kartınızdan EFT işlemlerinizi TEB EFT saatlerine göre gerçekleştirebilirsiniz.

TEB EFT transfer saat aralığı nedir?

TEB EFT saati tüm bankalar ile benzerdir. Tatil ve resmi tail günlerinde EFT işlemleri gerçekleştirilemez.  Ancak haftaiçi saat 09:00 itibarı ile EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Saat 17:15’e kadar devam eden TEB EFT saatini kaçırmanız durumunda talimat vererek ilk iş günü transferi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB EFT işlemini gerçekleştirebilmeniz için karşı tarafın IBAN numarasına ihtiyacınız bulunuyor.  Eğer IBAN no bilmiyorsanız Ad-Soyad yada hesap numarası da işinizi görecektir.