Sur Yapı Topkapı Evleri Satış Ofisi

Topkapı projemizde iç bahçe, avlu, hayat gibi kavramları ön planda. İç bahçe ve avlu gibi mimari öğeler, amaçlamış olduğumuz, kişinin zaman zaman çevreden ve kentten uzaklaşıp kafa dinleme arzusunu karşılıyor. Böylece İstanbul’u nasıl yaşayacağınız size kalıyor. Kısacası Topkapı Evleri sizi bekliyor.

Topkapı Evleri’nde gerçek konforu yaşamanız için birçok fırsat sizi bekliyor. Süs havuzlarından çim alanlara, pergola altı dinlenme bölümlerinden çocuklarınızın doyasıya ve güvenle oynayabilecekleri oyun alanlarına birçok ayrıcalık Topkapı Evleri’nde bulunuyor. Ayrıca günün yorgunluğunu atacağınız ahşap deck alanı da sizler için düşünüldü…

Topkapı Evleri, İstanbul’un merkezinde, hayallerinizin yanı başında, istediğiniz hayatı sürmenizi sağlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’e uzanan daire seçenekleriyle sizi bekliyor.

Eski Boyner Fabrikası alanına konumlanan bu proje, Topkapı bölgesinde E5’e en yakın alanlardan biri. Sur Yapı Topkapı Evleri’nin, Davutpaşa Caddesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi gibi önemli kentsel alanların hemen yanı başında olması, hiçbir zaman şehirden kopmayacağınızın garantisi.

TOPKAPI EVLERİ KAT PLANLARI

TOPKAPI EVLERİ SATIŞ OFİSİ

Adres: Axis İstanbul Alışveriş Merkezi Satış Ofisi Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı Eyüp / İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 444 5 787

Whatsapp: 0553 036 54 73

Web Site: topkapievleri.com.tr