Şekerbank EFT Saati

Şekerbank küçük işletmeler finasman yönetimi olarak diğer bankalar arasında liderdir. Daha önce daha çok köy ve kırsalda yaşayan kişilere hizmet veren banka bugün büyükşehir küçükşehir demeden milyonlarca kişiye kaliteli hizmet veriyor.

Yılların vermiş olduğu birikim ile günbe gün yeniliklere en başta adapte olan banka elbette Internet bankacılığı konusunda da iddialı görünüyor. EFT,havale işlemelerinizi kısa sürede internet bankacılığı üzerinden tamamlayabilirsiniz. Şekerbank müşterisi iseniz lütfen hemen akıllı telefonunuza uygulamayı indirin. Şekerbank EFT saati, süresi ve takibi konusunda aşağıda daha detaylı bilgi vereceğiz.

Şekerbank EFT Saati Aralığı Nedir?

Şekerbank EFT saatleri sadece haftaiçi yapılabilmektedir.  Haftasonu ve tatil günleri EFT yapılamamaktadır.  Dilerseniz EFT talimatı vererek ilk iş günü transferin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.  Haftaiçi saat 09:00 itibarı ile EFT yapılabilmektedir. Akşam saat 17:15 en son EFT saatidir.

Şekerbank EFT işlemlerini şubelerden,internet bankacılığından yada telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank EFT süresi  yoğunluğa bağlı olarak 5 ile 10 dakika arasında tamamlanmaktadır.  Ancak ekstrem durumlar yaşanan yoğun günlerde örneğin Cuma akşamları yada ay sonları bu süre yarım saate kadar uzayabilir.

Şekerbank EFT saatlerinde gönderdiğiniz bakiye hemen işleme alınıyor. Hemen ardından banka onay süreci geliyor. İşlemler kontrol edilerek onaylar veriliyor.  Eğer karşı hesaba EFT işleminden sonra 30 dakikalık süre geçmiş olmasına rağmen bakiye ulaşmadı ise mutlaka telefon bankacılığı yada internet bankacılığından süreci sorgulamanızı öneririz.  Hatalı IBAN vb durumlar söz konusu olabilir.