Satılık Araba Arayanlara Destekevim Fırsatı

Sıfır ya da ikinci el araba sahibi olmak isteyen kişiler, banka kredisi çekerek, faiz ödemek yerine peşinatsız araba alma olanağı sunan Destekevim fırsatlarından yararlanabilir.

Ekonomik gücü peşin parayla ikinci el ya da sıfır araba almaya yetmeyen kişiler; faiz ödemeden, kredi çekmeden, peşinat vermeden, kendi bütçesine uygun şekilde araba sahibi olabilir.

Peşinat Vermeden Araba Nasıl Alabilirim?

Hiç peşinat vermeden, ara ödeme yapmadan, hayalini kurduğunuz arabayı, Destekevim fırsatlarıyla alabilirsiniz. Eğer arabanıza daha hızlı kavuşmak istediğinizde, ara ödeme yapabilirsiniz.

  • Çekiliş yöntemi
  • Sabit sıralı yöntem

Tercih edeceğiniz bu iki sistemden birine dahil olarak, sizin belirleyeceğiniz ödeme şekilleriyle, hayalini kurduğunuz arabayı alabilirsiniz.

İstediğim Arabayı Taksitle Alabilir miyim?

Önceleri neredeyse bir lüks olarak görülen araba, günümüzde artık hemen herkes için bir ihtiyaç halini aldı. Bu yüzden insanlar, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak ikinci el ya da sıfır araba almak için, banka kredisi çekmeyi düşünür.

Ancak bankalar, kredi verirken yüksek faiz oranları uygular ve bu durumda ödeyeceğiniz kredi faizi, çoğu zaman arabanın fiyatından daha yüksek miktarlara gelir. Satılık araba arayanlara Destekevim fırsatı sunarak, araba sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılar.

Çekilişli, sabit planlı yöntem ve değer artışlı yöntem gibi üç farklı sistemden yararlanarak, hayalini kurduğunuz arabaya taksit ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Çekiliş Yöntemiyle Nasıl Araba Sahibi Olabilirim?

Destekevim tarafından sunulan ve çekiliş yöntemiyle araba sahibi olmak isteyen kişiler, ödeyecekleri aylık tutarlara kendileri karar verir.

  • Noter huzurunda çekiliş yapılarak, teslim sırası belirlenir.
  • Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur.
  • Vade farkı bulunmaz.
  • Taksit ödemeleriniz tefe ve tüfeden etkilenmez.

En fazla 360 kişilik gruplara katılarak, hayalinizdeki arabayı, çekiliş yöntemiyle hiç peşinat ödemeden alabilirsiniz.

Sabit Planlı Yöntem ile Nasıl Araba Sahibi Olabilirim?

Destekevim, hayalini kurduğu arabayı alabilmeleri için, birçok insana destek olur. İhtiyacınızı ve beklentilerinizi karşılayacak arabayı alabilmeniz için, sabit planlı yöntem tercih edebilirsiniz.

Farklı seçeneklerin bulunduğu bu yöntemde, bütçenize uygun ödeme planı hazırlanır. Bu ödemelere göre, aracınızı teslim alacağınız tarih belirlenir. Sistemden yararlanırken sadece bir defaya mahsus olmak üzere hizmet bedeli ödenir. Bunun dışında herhangi ekstra bir ödeme bulunmaz.

Taksitle Araba Alırken Hangi Avantajlar Sağlanır?

Destekevim fırsatlarından yararlanarak taksitle araba almak isteyenler, birçok avantajı da kazanır. İstediğiniz, hayalini kurduğunuz, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak arabaya yüklü faizlerle kredi çekerek değil, taksit taksit, kira öder gibi ulaşabilirsiniz.

  • Vade farkı ve peşinat ödemezsiniz.
  • Taksit tutarlarınız sizin belirleyeceğiniz miktarlarda olur.
  • Ödeme güçlüğü çekildiğinde, Destekevim tarafından o aya mahsus taksit tutarı ödenir.

Düzenli şekilde ödenen taksitlere her yılın sonunda %5’lik artış yansıtılır. Bunun sebebi, borcunuzun daha hızlı şekilde ödenmesi ve ödemede size kolaylık sağlamak içindir. Hizmet bedeli dışında herhangi ekstra bir ücrete tabi olmayacağınız Destekevim fırsatlarıyla, hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Leave a Comment