Samsun’da Kira Öder gibi Ev Sahibi Olmak

Karadeniz bölgemizin en güzide şehirlerinden biri olan Samsun’unda son günlerde yıldızı parlıyor. Artık sadece 4 büyük şehre yatırım yapılmıyor tüm şehirlerimiz büyüyor ve gelişiyor.

Samsun mülk yatırımı konusunda şanslı çünkü son zamanlarda 25 milyon dolarlık termal yatırım ile en az bin kişiye istihdam sağlanacağı düşünülüyor. Bu da ev ve araba satışlarının artacağı ve bu sektörlerde hareketin artacağı anlamına geliyor.

Samsun’da kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü? Evet, banka, toki, inşaat şirketlerinin yanı sıra faizsiz finansman şirketleri aracılığı ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Sadece Samsun’da değil ülkenin herhangi bir yerinde bu avantajı değerlendirebilirsiniz.  Az sonra tüm detay ve avantajları sıralıyor olacağız.

Samsun’da Nasıl Ev Alabilirim?

Samsun’da ev fiyatlarını sizler için araştırdık. 215.000 bin türk lirasından başlayan rakamlara ulaştık. Elbette evi nerede alacağınız önemli merkezi yerler konum açısından avantaj sağladığından fiyat daha yüksek olabiliyor.

Yeni rakamların açıklanması ile birlikte konut kredisi ödemeleri nasıl olacak? Bu soru birçoğumuzun aklında ve merak ediyoruz.  Kamu bankaları faiz oranlarını açıkladı ancak hiçbiri faizsiz finansman şirketi avantajlarına sahip değil.

Aşağıda çok daha fazla detay ve avantaja yer vereceğiz.

Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Destekevim kampanyalarından telefon, SMS ve mail yolu ile haberdar olmak için web sitesi üzerinden kayıt yaptırmanız yeterlidir.  Ev almak hiç bu kadar kolay olmadı sloganı ile Destekevim faizsiz ev, faizsiz araba gibi ihtiyaçlarınızı karşılar. Peşinatsız, kefilsiz, faizsiz ve Kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olmanın avantajlarından faydalanın.

Günümüzde teknolojinin nimetlerinden faydalanarak elbette facetime olarakta danışmanlar ile görüşmeniz mümkündür.

Kendi seçtiğiniz ödeme planına sadık kalarak ev sahibi olacaksınız.  En az 12 ay ve en fazla 365 aya kadar uzayabilen vadeler, üstelik faizsiz sahip olabileceğiniz mülkünüzü Türkiye’nin herhangi bir yerinden edinebilirsiniz.

Destekevim Samsun Şubesi

Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 14 İlkadım ve Saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Destekevim Danışmanları 444 8369 numaralı hattan hizmet veriyor.

Leave a Comment