QNB Finansbank EFT Saati

4 milyon sermaye ile 1987 yılında kurulan Finansbank A.Ş. profesyonel bankacı ekip ruhu ile kısa sürede lider bankalar ile rekabet edecek konuma gelmiştir.  1994 ekonomik krizi birçok banka kurumunu etkilediği gibi Fİnansbank’ıda etkilemiştir.  Ancak deneyimli kadrosu ile geleceği doğru okuyan firma 1995 yılından itibaren bireysel bankacılık alanında yeni yöntemlere ağırlık vermiştir.  Gelecek iş planlamasını en doğru şekillendiren QNB Finansbank günümüze kadar sermayesini artırarak yola devam etmektedir. 

QNB Finansbank EFT Saati ve günleri ile ilgili aşağıda detaylı bilgi aktarıyoruz. Güvenli transfer işlemleri için doğru yerdesiniz.

QNB Finansbank EFT Saati Aralığı Nedir?

QNB Finansbank EFT Saati sabah saat 09:00 itibarı ile başlıyor ve bireysel Internet şubesinde  saat 17:15’de sona eriyor. QNB Finansbank EFT Saati Kobi İnternet Şubesinde akşam saat 17:00’te sona eriyor. Ancak bu saatler sadece haftaiçi geçerlidir. Haftasonları, resmi tatiller ve bayram günleri dahil değildir.

Eğer EFT saatlerini kaçırdıysanız size önerimiz talimat vermeniz yönündedir. Bu talimata istinaden hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda ertesi iş günü sabah saat 09:00 itibarı ile EFT işleminiz gerçekleşecektir.

QNB Finansbank EFT işlemlerinizi ülke geneline yayılmış banka şubelerinden yada ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mobil bankacılık ve internet bankacılığı da seçenekler arasındadır.

EFT işlemi tüm bankalarda aşağı yukarı 5-10 dakika içerisinde tamamlanır. Ancak yoğunluk olursa 30 dakikaya uzayabilir.