Peşinatsız Ev Nasıl Alabilirim?

Peşinatsız ev alabilmek için birikmiş bir paranız olması gerekir ya da alacağınız evin bedelini farklı bir şekilde tamamlamanız gerekir. Bankalar dahi konut kredisi başvurularında tamamını karşılamamaktadır. Sizde bu durumu yaşamak istemiyorsanız Destekevim tarafından sunulan peşinatsız ev alma yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Üç farklı yöntem ile sizde hiçbir peşinat ödemeden hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Destekevim’den Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Destekevim tüm başvuru yapanlara üç farklı yöntemden birisini tercih ederek ev alma şansı sunmaktadır. Bu yöntemler Çekilişli Yöntem, Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışlı Yöntem olarak sıralanmaktadır. Bu üç yönteminde kendi içerisinde farklı özellikleri olmakla birlikte hepsinin ortak özelliği peşinat ödemenin zorunlu olmamasıdır.

Çekilişli Yöntem

Çekilişi yöntem ile sizde peşinatsız bir şekilde ev alabilirsiniz. Destekevim’in sunduğu çözümler arasında en çok tercih edilen yöntemdir. 12 ile 3360 kişilik gruplarından birisine dahil olarak, aylık taksit miktarınızı kendiniz belirleyerek sözleşme imzalayabilirsiniz. Noter huzurunda yapılacak olan çekilişle artık sizde evinizi ne zaman alacağınız belirlenecektir.

Sabit Planlı Yöntem

Peşinat ödemeden ev alınabilecek yöntemlerden birisi de Sabit Planlı Yöntemdir. Bu yöntemde hem aylık taksit miktarınızı hem de evinizi ne zaman teslim alacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Taksit sayınız ne kadar uzun olursa evi alacağınız tarih o kadar geç olacak, taksit sayısı ne kadar kısa olursa evi alınacak tarih o kadar yakın olacaktır.

Konut Değer Artışlı Yöntem

Konut değer artışlı yöntemi tercih ederek de peşinatsız bir şekilde ev almanız mümkün olacaktır. Bu yöntemle evi almaya hak kazanacağınız tarih geldiğinde alacağınız evin bedeli yükselmişse bunun farkı %20 oranına kadar Destekevim tarafından arttırılacaktır. Bu artış nedeniyle sizden herhangi bir hizmet bedeli de tahsil edilmeyecektir. Peşinat ödemeden, aylık ödemenizi kendiniz belirleyerek bu şekilde ev almanız mümkün kılınmaktadır.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

Destekevim üzerinden peşinatsız bir şekilde ev almak istiyorsanız bazı koşulları kabul etmeniz gerekiyor. Bu sayede hem ev almak isteyenler hem de sistem kendisini koruma altına almış olacaktır.

Evi alacağınız tarihe kadar her yıl taksit miktarı %10 oranında arttırılacak, evi aldıktan sonra binde 5 oranında taksitler gene arttırılacaktır. Evin borcu bitene kadar ev şirket tarafından rehin altına alınacaktır. Sabit miktarda bir hizmet bedelini ödemeniz sizden talep edilecektir. Bu bedel evin miktarına göre değişse de şirket tarafından %6 olarak tahsil edilecektir. Tüm detaylar sözleşme de belirlenecek ve buna karşılıklı olarak imza atılacaktır.

Destekevim ile Peşinatsız Ev Alma

Destekevim ile peşinatsız ev alma işlemini yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz üç farklı yöntemi sizlere anlattık. Bunlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Destekevim’in bulunduğu şubelere gidebilir ya da direkt olarak telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman personeller ile sizlere aklınıza takılan tüm konular için yardımcı olunacaktır.

Destekevim tarafından sunulan peşinatsız finansal yöntemler aynı zamanda sizlere büyük avantajlar da sağlayacaktır. Bu avantajlar ile ihtiyacınız olan ya da yatırım amaçlı almak istediğiniz evi maliyeti arttırmadan sahip olabileceksiniz.

 • Hiçbir peşinat ödememek bir avantaja dönüşecektir.
 • İsterseniz ara ödeme veya peşinat ödemesi yapabilirsiniz.
 • Sistemden istediğiniz zaman ayrılma veya ödeme planınızı yeniden düzenleme imkanınız vardır.
 • Hiçbir vade farkı ve faiz ödemesi yapmayacaksınız.
 • Ödeme planınızı kendi gelirinize göre düzenleme imkanınız size sunulacaktır.
 • Ülkemizin her yerinden TC vatandaşı olmak koşuluyla istediğiniz evi almanız mümkündür.
 • Grup sayınızı kendiniz belirleme hakkınız olacaktır.
 • Hizmet bedeli dışında size ekstra bir maliyet yansıtılmayacaktır.

7 Comments

 • Destekevim sistemine kayıt olalı 4 ay oldu, nasipse 1 ay sonra evimi teslim alacağım. Gerçekten çok ilgililer ve faizsiz peşinatsız ev sahibi olabiliyorsunuz.

 • Peşinat vermeden, ev kirası ödüyor gibi ev sahibi olabilirsiniz Destekevim de 🙂

  • Merhaba, Destekevim tasarrufa dayalı faizsiz finans hizmeti verdiği için müşterilerimizin bir müddet tasarruf yapması gerekmektedir. Ancak çekilişli yöntemi seçen müşterilerimizin hemen teslim alma fırsatı bulunmaktadır.
   Detaylı bilgi için 444 8 369 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir veya http://www.destekevim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Destekevim firması memnuniyet tarafıyla ön planda bence, ev alan kimle görüşsem destekevimden çok memnun kalmış 🙂

 • Peşinatsız ev alabilmenin gerçek yolu Destekevim, geleceğinizi riske atmayın Destekevimle garanti altına alın 🙂

Leave a Comment