Peşinatsız Araba Nasıl Alabilirim?

Peşinat vermeden araba almak günümüzde pek mümkün olmuyor. Bunun için bankaya gidip kredi çekseniz dahi bankalar sizin araç bedelinizin tamamını size kredi olarak vermiyorlar. Mutlaka üzerine bir miktar ekleme yapmanız gerekiyor.

Tanıdığınız birisinden bile araç aldığınızda sizden mutlaka bir ön ödeme istiyorlar. Senetle araç satanlar için bile durum aynıdır. Ancak bunu ödemeden araba almak istiyorsanız başvuru yapabileceğiniz ilk adres Destekevim olacaktır. Güçlü finansal yapısı ile başvuru yapıp, sözleşme imzalamayı kabul eden herkese ihtiyacı olan aracı istediği şekilde ödeme kaydıyla peşinatsız ve ara ödeme yapmadan alma şansınız sunuyor.

Sisteme dahil olmak için çok fazla bir şey yapmanız gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, şirketin ülkenin farklı noktalarında bulunan ofislerine giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurunuzu isterseniz telefon üzerinden iletişime geçerek de yapabilirsiniz. Deneyimli personelleri size araba alma yöntemleri hakkında bilgi verecektir.

Destekevim’den Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Destekevim hayalini kurduğunuz arabaya hiç peşinat ödemeden sahip olma imkanı sunuyor. Tabi sundukları tek imkan bu değildir. Aynı zamanda faiz ödemesi yapmanıza da gerek kalmıyorsunuz. Hızlı ödeme yapmak için ara ödeme yapma imkanı size bırakılıyor. Tabi isterseniz sistemden erken çıkmanıza da izin veriliyor. Bunu yaptınız diye size herhangi bir ceza kesilmiyor.

Destekevim müşterilerine çekilişli yöntem ve sabit sıralı yöntemden birisini tercih ederek peşinat ödemeden araba alma imkanı veriyor. Bu iki yönteminde temelde amacı size rahat ödeme koşullarıyla, peşinat vermeden araç sahibi olmanıza imkan tanımalarıdır.

Çekilişli yöntemi tercih edenler öncelikle almadıkları aracın bedelini, ardından da nasıl ödemelerini belirleyecektir. Ardından ilk adım olarak sözleşme imzalanacak ve girdiğiniz grupla noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekiliş işlemi aracı ne zaman alacağınızı belirlemenize yardımcı olacaktır.

Çekiliş size göre değilse yapmanız gereken Sabit Planlı Yöntemi tercih etmek olacaktır. Bu yöntemde size farklı seçenekler sunacaktır. Ödeme sürenize göre aracınızı ne zaman alacağınızla ilgili tarih verilecektir. Sizde ekonominize uygun olanı tercih ederek rahatça araba sahibi olabileceksiniz. Bu sistemlerden yararlananlardan hizmet bedeli dışında hiçbir ön ödeme alınmayacaktır. Bu bedel dışında diğer tüm seçimler kurum tarafından sizlere bırakılmaktadır.

Peşinatsız Araba Almanın Avantajları

Peşinat ödemeden araba almanın en büyük avantajı birikmiş paranızı bir arabaya yatırarak tamamen parasız kalmamanız olacaktır. Bunun yerinde her ay düzenli ödeme yaparak bu fırsatta yararlanabilirsiniz. Gerektiğinde ödeme güçlüğü çektiğiniz ay da buradan destek vererek sıkışıklığınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İşte peşinatsız araba almanın en büyük avantajı budur.

Tabi bu şekilde araba alacağım diye yüksek faiz veya vade farkı ödemek zorunda da değilsiniz. Finansman konusunda sizden sadece hizmet bedeli alınacaktır. Bunun dışında ekstra bir maliyet ödemelerinize yüklenmeyecektir. Sözleşmede olmayan hiçbir şeyi ödemekle yükümlü olmadığınız bir anlaşma yapacaksınız.

Düzenli taksitlerinizi diyelim 36 aylık bir anlaşma ile yaptınız. Her yılın sonunda %5’lik bir artış ödemelerinize yansıtılacaktır. Aracı aldığınız dönemde size binde 5’lik bir artış olacaktır. Bu artışların amacı borcunuzu daha hızlı ödemenize yardımcı olmak dışında bir şey değildir.

11 Comments

  • Ablam destekevim sayesinde arabasını teslim aldı geçen ay, çok memnun kaldı ve peşinatsız bir şekilde günümüzde araç almak çok zor. Destekevim peşinat sorunu yaşayanlara peşinatsız araba alma imkanı sunuyor 🙂

  • Ablam da destekevim sayesinde araç sahibi oldu ve rakiplerine göre çok ilgili zamanında teslim eden bir firma 🙂

    • Merhaba, Destekevim ile peşinatsız, faizsiz araç sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.destekevim.com adresinden iletişim formunu doldurursanız uzman arkadaşlarımız sizi en kısa sürede arayarak detaylı bilgi verecektir. Dilerseniz 444 8 369 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz.

  • Destekevim sayesinde istediğiniz araca faizsiz ve peşinatsız çok kolay sahip olabilirsiniz 🙂

  • Peşinat vermeden araç sahibi olmak bu dönemde büyük avantaj ve tabi ki böyle bir şey Destekevimle mümkün 🙂

  • Destekevim sayesinde abim de araç sahibi oldu ve 5.ayında aracı teslim aldı

  • Peşinatı olmayanlar için gerçekten büyük fırsat, kredi faizi yok, taksit taksit ödeyerek aracınıza biniyorsunuz büyük fırsat 🙂

  • Peşinatsız araba almak Destekevimle çok kolay, sizde başvurun, bende 6.ayımda aldım aracımı 🙂

  • Peşinatsız araba sahibi olabilmek Destekevimle gerçekten çok kolay 🙂

Leave a Comment