Pendik’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Kendi evinin sahibi olmak isteyen insanlar için, farklı alternatifler bulunur. Bu alternatiflerden birisi banka kredileridir. Bunun dışında Pendik’den ev alma ya da Türkiye’nin farklı bölgelerinden ev sahibi olmak isteyen kişiler, banka kredileri dışında, faizsiz ve kredi ödemesiz ev sahibi olmanın yolları araştırır.

Banka kredileri yüksek faizleri olduğu ve belli bir peşinat ödemesinin yapılması gerektiği için, çoğu insanı zorlar. Aynı zamanda kredi notu düşük olan kişiler, banka kredilerinden kolay kolay yararlanamaz. Bu yüzden faizsiz tasarruf firmalarının sunduğu, avantajlı ödeme sistemlerinden yararlanılır.

Kredi Almadan Ev Almak Mümkün mü?

Peşin parası olmayan ya da bir tasarruf hesabı bulunmayan kişilerin aklına, hemen banka kredisiyle ev almak gelir. Ancak banka kredilerinin birçok farklı prosedürü vardır ve herkes bu kredilerden yararlanamaz.

Pendik’de kredisiz ev almak ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev sahibi olmak isteyen kişiler, faizsiz tasarruf firmalarının sunduğu alternatif ödeme yöntemlerini kullanarak, hayalindeki eve kavuşabilir.

  • Peşinat yok
  • Ara ödeme yok
  • Sürpriz ödeme yok
  • Taksit artırımı yok

Ev hayali kuran birçok kişi, kredi çekmeden ve yüksek faiz oranları ödemeden, kendi evinin taksitlerini ödeyerek, ev sahibi olabilir.

Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olunabilir mi?

Kredi çekmenin dışında, faizsiz tasarruf dayanışma firmalarının sunduğu özel avantajlı ödeme sistemleri sayesinde Pendik’de taksitle ev almak sanıldığından çok daha kolaydır.

  • Sıra çekiliş yöntemi
  • Sabit ödeme planı yöntemi
  • Konut değer artışlı yöntem

Bu üç yöntemden bir tanesine katılım göstererek, kendi belirleyeceğiniz taksit tutarlarıyla, hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik ara ödeme ya da peşinat ödeme zorunluluğu da yoktur.

Ev Almak için Hangi Sistem Daha Uygundur?

Banka kredilerinin yüksek faizlerini ödemek yerine, Türkiye’nin herhangi bir yerinde ya da Pendik’de ev almak için, faizsiz dayanışma firmalarının ödeme sistemine katılmak çok daha avantajlı ve uygundur.

  • Peşinat ödemezsiniz
  • Fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.
  • Ara ödeme yapmazsınız.

Tüm sistem, sizin bütçenize uygun olan ödeme şekillerine göre düzenlenir. Konut değer artışlı yöntemde, beğendiğiniz evin değeri arttığında %20 oranında taksitlerinizde artış olur. Hizmet bedeli ödeme problemi yaşanmadığı gibi vadede uzamaz.

Tüm ödeme sistemlerinde 12 kişilik gruplardan 24 kişilik, 36 kişilik, 120 kişilik, 360 kişiliğe kadar gruplar oluşturulur. Çekilişli yönteme katılanlar, noter huzurunda yapılacak çekilişle, evin teslim tarihini belirler.

Sabit planlı yöntemde isterseniz peşinat ödeyebilir isterseniz peşinat ödemezsiniz. Aylık taksitleriniz sabit kalır. Aynı zamanda evin teslim alınmasından sonra, taksit tutarlarını artırabilirsiniz.

Sistemden Ayrılmak Mümkün mü?

Kredi çekmek ya da faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen kişiler, faizsiz dayanışma firmalarının sunduğu avantajlı ödeme sisteminden yararlanır. Ancak sistemden ayrılmak isteyenler, tüm peşinat, ara ödeme ve taksitlerinin tamamını da geri alarak, sistemden ayrılabilir.

Kredisiz ve Taksitle Ev Kimden Alınır?

Destekevim avantajlarından yararlanarak Pendik’de kredisiz ve taksitle ev almak çok daha kolay. Hiç peşinatsız, ara ödeme yapılmayan sistemden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz takdirde peşinat verebilir ve evinizin teslim tarihini öne çekebilirsiniz.

Ödemeleriniz sadece sizin belirleyeceğiniz, bütçenize uygun miktarlarda planlanır. Aylık taksit zamanlarınızı da kendiniz belirleyeceğiniz sistemde; ekstradan maliyet çıkmaz, taksit tutarlarınız yükselmez. Taksitlerinizde vade farkı olmadığı için, ödeyeceğiniz miktar, vadenizden çok önce bitmiş olur.

Leave a Comment