Odeabank EFT Saati

Odeabank 2012 yılında faaliyet izni almış bir anonim şirkettir. Bank Audi ana hissedarı olup merkezi Lübnan’dadır. 11 farklı ülkede hizmet veren firma kurumsal, ticari, bireysel, yatırım ve özel bankacılık da dahil olmak üzere faaliyet göstermektedir.

Odeabank EFT Saati Aralığı Nedir?

Odeabank EFT Saatlerinde yapılan transfer işlemleri 5-10 dakika içerisinde alıcı banka ve kişi hesabında olacaktır. Odeabank EFT Saati haftaiçi hergün sabah 08:30’ta başlar ve akşam 17:00’te sona erer. Yarı tatil olan dönemlerde ise yine Odeabank EFT Saati 08:30’da başlar ancak 11:45 gibi sona erer.

İşlem yaklaşık 5-10 dakika içerisinde sonlanmaktadır. Ancak banka işlem yoğunluğu söz konusu ise 20 dakikalık bir gecikme söz konusu olabilir.

Eğer EFT saatini kaçırdı iseniz; yapmanız gereken ya alıcınızdan aynı banka hesap numarasını alara 7/24 havale transferi avantajından faydalanırsınız yada EFt talimatı vereceksiniz.  Eft talimatınız ilk iş günü saat 09:00 itibarı ile işleme alınacaktır.

Olur da hesabınızdan çıkan bakiye alıcıya ulaşmadı ise; hemen saati kontrol edin. Eğer yarım saati geçen bir gecikme varsa hemen bankanızın telefon bankacılığı ile irtibata geçmenizi öneririz.   Elbette IBAN numarası ve alıcı ad-soyad bilgilerinizi  titizlikle kontrol etmeniz ve buna göre EFt işleminizi yapmanız sizi yaşanabilecek sıkıntılardan koruyacaktır.  Odeabank EFT Saati sorgulamasını bankanın web sitesi üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.  Internet bankacılığını mobil uygulama olarak indirerek EFT transfer hareketlerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.