Kuveyt Türk EFT Saati

Faizsiz bir kredi kartı teklifiyle karşılaşırsanız, bunun tam olarak ne anlama geldiğini merak ediyor olabilirsiniz. Faizsiz bankacılık kredi kartı vb. hizmetlerden fazi ödemeden faydalanmanızı  sağlar.  Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu sistemde hizmet veren finans kurumlardan biridir. 

1989 yılı itibarı ile Kuveyt Türk Faizsiz işlemlerini sürdürmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile dikkat çeken banka teknoloji, inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda oldukça büyük adımlar atmıştır.

Her türlü transfer işlemini yüzde yüz güven ile gerçekleştirebileceğiniz kurumda Kuveyt Türk EFT Saati  ile ilgili aşağıda detaylı bilgi  paylaşıyor olacağız.

Kuveyt Türk EFT Saati Ne Zaman ?

Kendi sektörü arasında en uzun EFT saat uygulamasına sahip banka olan Kuveyt Türk müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kuveyt Türk EFT Saatleri haftaiçi hergün saat 09:00 itibarı ile başlar ve akşam saati 17:20’e kadar devam eder. İşlem oldukça hızlıdır, bakiye 5 ile 10 dakika arasında alıcı hesapta olur.  Ancak her zaman banka yoğunluğunu dikkate almalısınız.  Eğer ay sonu yada Cuma gün sonu gibi yoğun bir gün ise 30 dakika kadar bir gecikme söz konusu olabilir.

Haftasonu EFT yapamazsınız yada tatil, resmi tatil günlerinde de mümkün değildir.  Ancak EFT talimatı verebilirsiniz. Bu şekilde ilk iş günü alıcı hesaba bakiye geçecektir. Elbette hesabınızda yeterli bakiyenin olduğuna dikkat edin.

444 0 123 aracılığı ile bakiyenin alıcı hesaba ulaşığ ulaşmadığını teyid edebilirsiniz.  Transferlerinizde onaydan önce mutlaka alıcı  ad-soyad bilgilerini  kontrol etmenizi öneririz.