Kredisiz Ev Nasıl Alabilirim?

Ev almak isteyenlerin aklına ilk olarak birikmiş paraları yoksa kredi çekme fikri gelmektedir. Bu fikir birçok açıdan rahatlayıcı olsa da insanlara ekstra maliyet yüklemesi nedeniyle de zorlayıcıdır. Taksit tutarınızı, taksit sayısını, yüklenen faiz oranını belirlemeniz mümkün değildir. Tabi illa bu yolla ev alacaksınız diye bir kaide yoktur. Etrafınızda bulunan insanlardan borç alabilir ya da farklı finansman yollarını tercih edebilirsiniz.

Destekevim bu konuda müşterilerine kredisiz ve faizsiz ev alma imkanı sunuyor. Hiçbir banka ile uğraşmadan direkt şirketle muhatap olarak Türkiye’nin her yerinden her evi istediğiniz ödeme koşullarıyla almanız imkan veriliyor. Kredinin aksine bu yöntemde sizden bir fark alınmıyor.

Banka Kredisiz Ev Almak

Banka kredisi ile uğraşmadan ev almak sizlere birçok açıdan kolaylık sağlayacaktır. Öncelikle bankalar sundukları kredi nedeniyle müşterilerinden vade farkı almaktadır. Süre ne kadar uzun olursa ödeyeceğiniz fark o kadar yüksek olacaktır. İstediğiniz evi alsanız dahi size sadece evin belirli bir oranda finansmanı sağlanacaktır. Geriye kalan kısmı kendiniz yani peşin olarak ödemeniz ya da farklı bir kredi çekmeniz istenecektir. Bu nedenle Destekevim tarafından sunulan faizsiz ev alma çözümlerinden birisini tercih ederek birçok yüksek otomatik olarak kurtulabilir ve sağlanan avantajları değerlendirebilirsiniz.

Destekevim ile Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Destekevim yılların vermiş olduğu deneyim ve sunulan güçlü finansman yapısıyla insanlara kredisiz ev almanın avantajlarından yararlanma imkanı sunuyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey bu avantajlardan yararlanarak ihtiyacı olan eve rahat seçeneklerle sahip olabilir.

 • Faiz ödemeden ev alacaksınız. Süre ne kadar uzarsa uzasın sizden hizmet bedeli dışında bir fark alınmayacaktır.
 • Peşinat ve ara ödeme yapmayı yada yapmamayı size bırakıyorlar. Bu iki tercihi de kendiniz yapabilirsiniz.
 • 12 ile 360 kişilik gruplardan istediğiniz tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz grup fark ödemenize neden olmayacaktır.
 • Alacağınız evin tüm bedeli Destekevim tarafından finanse edilecek ve farklı bir kaynak aramak zorunda kalmayacaksınız.
 • Evler size teslim edildikten sonra borcunuz bitene kadar isterseniz erken ödeme yapma şansı size sunulmaktadır.

Destekevim Faizsiz Ev Alma Çözümleri

Destekevim başvuru yapanlara üç farklı yolla ev alma çözümleri sunmaktadır. Bu üç yöntemde temel özelliği faizsiz olması olsa da özel talepleri olan müşterilerine cevap verebilmek için hazırlanan seçeneklerdir. Sizde bu özelliklere baktıktan sonra kendinize uygun olanı tercih ederek rahatça seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede ödemeniz daha rahat ve kolay olacak, ihtiyacınız olan eve kolayca ulaşabileceksiniz.

Çekilişli Yöntem

Çekilişli yöntemde ilk adım olarak sizden alacağınız evin bedelini belirlemeniz ardındansa ödeme sürenizi belirlemeniz isteniyor. 12 kişilik gruplardan başlayarak 360 kişilik gruplara kadar seçiminizi yapmanız mümkündür. Peşinat ve ara ödemeye de karar verdikten sonra şirket ile sözleşme imzalamanız gerekiyor. Ardından noter huzurunda grubunuzda ki herkesin katıldığı bir çekiliş yapılarak evi alacağınız tarih belirlenecektir. Bu sayede belki çok kısa bir sürede belki de belirlenen tarihte kredisiz ev alabilmeniz sağlanacaktır.

Sabit Planlı Yöntem

Çekiliş yöntemi size cazip gelmiyorsa ve sözleşmeye imza attığınızda evi alacağınız tarihi belirlemek istiyorsanız Sabit Planlı Yöntem’i tercih edebilirsiniz. Destekevim tarafından kredisiz ve faizsiz olarak sunulan yöntemlerden birisidir. Evin bedeli, nasıl ödeyeceğiniz ve bu ödeme düzenine göre evi alacağınız tarih size net bir şekilde söylenecektir. Bu yöntem sayesinde imzayı attığınızda evinizi ne zaman alacağınızı öğrenebilirsiniz. Evi alacağınız tarihe kadar her yıl taksitlerde %10 artış yaşanırken, evi aldıktan sonra bir kereye mahsus binde 5’lik artış yaşanacaktır.

Konut Değer Artışlı Yöntem

Konut değer artışlı yöntem uzun vadede ev almayı tercih edenler için uygun bir sistemdir. Çünkü evi almak için başladığınız ödemelerin uzun olduğunda alacağınız evin bedeli yükselebiliyor. Eğer bu yöntemi tercih eder ve evi alacağınız gün geldiğinde evin bedeli yükselirse Destekevim sizden herhangi bir ekstra bedel almadan %20 artış sağlıyor. İlk etapta her yöntem için alınan %6’lık hizmet bedeli bir ödeme için alınmıyor.

12 Comments

 • Destekevim her anlamıyla müşteri odaklı çalıştığı için her zaman memnun kalabilirsiniz.
  Ben evimi destekevim sayesinde aldım ve kendileriyle tanıştığım için çok memnunum

 • Kuralı sisteminiz haricinde peşinatlı teslim tarihi belli sisteminiz de var mı?

  • Merhaba, peşinat yada ara ödeme zorunluluğunuz yok. Fakat peşinat ödeyerek daha erken teslimat hakkına sahip olabilirsiniz.
   Detaylı bilgi için 444 8 369 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir veya http://www.destekevim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Krediye faiz ödemek yerine faizsiz ev alabilme fırsatı sunan Destekevim firmasına teşekkür ederim, abimle bir ev sahibi olduk sayelerinde

 • Kredisiz faizsiz peşinatsız ev alabilmek Destekevim’de çok kolay, kayıt olup kısa sürede evinizi teslim alabilirsiniz 🙂

 • Amcam destekevim sayesinde ev sahibi oldu ve şansına kuradan kısa süre içerisinde teslim tarihi çıktı 🙂

 • Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmek Destekevimle çok kolay 🙂

 • Arkadaşım destekevim sayesinde ev sahibi oldu ve bu tarz sistemlere pek inanmazdım onun sayesinde inandım yakında bende kayıt olacağım 🙂

 • Kredi olmadan faizsiz peşinatsız bir şekilde ev sahibi olabilmek destekevimle çok kolay 🙂

 • Kredisiz, faizsiz ve sorunsuz ev sahibi olmak istiyorsanız Destekevim tam adresi 🙂

 • Destekevimden ev alıp memnun olan çok arkadaşım var, gerçekten sektörde çok başarılı işlere imza atıyorlar.

Leave a Comment