Kredisiz Araba Nasıl Alabilirim?

Araba almanın çok farklı yöntemleri vardır. Peşin ödeyerek alabilir, kredi çekebilir veya size sunulan farklı bir finansman yöntemiyle arabanızı alabilirsiniz. Kredi çekerek araba almak çok popüler olmakla birlikte insanların üzerine bindirmiş olduğu yük tahmin edilenden fazla oluyor. Yüksek kredi faiz oranları buna neden oluyor.

Kredisiz araba almak için Destekevim tarafından sunulan uygun çözümlere yönelmenizde bir seçenektir. Bu sayede hiçbir vade farkı ve faiz ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bu sistemlerin size sağlamış olduğu avantajlar bunlarla sınırlı değil. Bunların yanında birçok avantajdan da yararlanmanız mümkün olunacaktır.

Destekevim’den Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Destekevim özel finansman yapısı ile başvuru yapan müşterilerine ev, araba ve gayrimenkul alma imkanı sunuyor. Tabi bu yöntemle amaçlanan sizlerin kredi faizi ödemeden uzun vadeli ödeme seçeneklerinden birisine yönelmeniz olacaktır. Yani hem uzun vadeli bir şekilde araba alabilecek hem de bunun için bir fark ödemeyeceksiniz.

Özel finansman yöntemleri ile sizin belirlediğiniz taksit sayısı ile istediğiniz sürede ödeme yaparak araba sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemin en avantajlı olduğu nokta vade ne kadar uzun olursa olsun size kesinlikle bir fark sunulmayacak olmasıdır. Bu farkı ödemeden araba sahibi olmak için size sunulan yöntemlerden bir tanesini tercih etmelisiniz. Çekilişli yöntem veya sabit planlı yöntem arasında tercihinizi yaparak kredisiz bir şekilde araba sahibi olabilirsiniz.

Banka Kredisiz Araba Almak

Bankaların kredi sistemleriyle uğraşmak istemiyorsanız farklı yollara yönelmelisiniz. Bunlar farklı seçenekleri size sunacaktır. İsterseniz tüm birikimi tek başınıza yapabilir ve bu sürede beklemelisiniz. Bunun yanında yakın aile çevreniz veya arkadaşlarınızdan geri ödemek kaydıyla borç para alabilirsiniz. Bu iki yöntemde kısa vadede araba almanıza imkan tanımayacaktır. Borç para almak bunu size sunsa da o borcu ödemekte zorlanırsanız canınızın sıkılma ihtimali daha yüksek olacaktır.

Tasarruf finansman sistemini sizlere sunan Destekevim sundukları yöntemler sayesinde sizleri gerçek anlamda memnun edecektir. Çünkü bu finansman sistemlerinde istediğiniz bedelde bir araç almanıza izin verilirken üzerine herhangi bir faiz eklenmiyor. Sizlerden sadece hizmet bedeli tahsil ediliyor. Bu bedel sabit bir orandan alındığından dolayı alacağınız aracın fiyatına göre ödemeniz gereken bedel değişiklik gösterecektir.

Destekevim Kredisiz Araba Alma Çözümleri

Destekevim kredisiz çözümler ile başvuru yapanlara araba alma imkanı sunuyor. Çekilişli Yöntem ve Sabit Planlı Yöntem arasından birisini tercih ederek sizlerde hayalini kurduğunuz ve ihtiyacınız olan araç için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce bu iki seçeneğin birbirinden farklarını ve size sağladığı avantajlarını öğrenmeniz gerekiyor.

Çekilişli Yöntem

Çekilişli Yöntem’i tercih edenler ilk olarak alacakları aracın bedelini belirleyeceklerdir. Ardından ödeme planı hazırlanacaktır. Bu iki seçeneği yaptıktan sonra sözleşmenizi imzalayacak ve ardından noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Yapılacak olan çekilişle birlikte arabanızı ne zaman alacağınız tarih belirlenecektir. Bu tarih çok yakında olabilir çok geçte olabilir. Bu biraz çekiliş şansınızla alakalı bir durumdur.

Sabit Planlı Yöntem

Sabit planlı yöntem çekiliş sistemini sevmeyenler tarafından sunulan bir seçenektir. Bu yöntemde vade uzunluğunuza göre arabayı alacağınız tarih değişecektir. Bu tercihinizi yaptıktan sonra size net bir tarih verilecek ve o tarih geldiğinde finansman size sağlanacaktır. Bu iki seçenekte de peşinat vermek veya vermemek size bırakılıyor. Aynı zamanda ara ödeme yapma şansınız var. İsteyenler arabaya sahip olduktan sonra erken ödeme yaparak sistemden çıkabilirler. Bununla ilgili her zaman bir yaptırım sizlere uygulanmamaktadır. Zorlanmadan, faiz ödemeden ve tüm planlamayı kendiniz yaparak araç almak istiyorsanız bunu seçebilirsiniz.

12 Comments

 • Destekevim araba sistemini arkadaşım vesilesiyle öğrendim ve kayıt oldum çok memnunum

 • Peşinatsız kredi çekmeden araç sahibi olmak gerçekten artık kolay. Destekevim’e kayıt oldum ve aracımı 4 ay sonrasında teslim almıştım 🙂

 • Peşinatsız ve faizsiz araç alabilmek gerçekten günümüzde çok zor olarak görülüyor, ancak Destekevim’le bu mümkün 🙂

 • Kredisiz faizsiz araba sahibi olabilmek artık hayal değil, Destekevimden aldım aracımı ve çok mutluyum 🙂

 • Destekevimle arkadaşım araç sahibi oldu, bu tarz firmalara uzakken Destekevim sayesinde sıcak bakmaya başladım

 • Araba için faiz kredi derdine girmeden Destekevim sayesinde çok kısa sürede araba sahibi olabilirsiniz 🙂

 • Kredisiz faizsiz araba sahibi olabilmek günümüzde gerçekten şahane bir şey, bence taksit ödeme imkanı olan herkes değerlendirmeli

 • Arkadaşım kredisiz faizsiz peşinatsız destekevimle araba sahibi oldu ve ben krediyle sahip oldum. Arkadaşım sayesinde bende destekevim e kayıt olacağım yakında nasipse

 • Kredisiz araba alabilmek için Destekevim e kayıt oldum ve 8.ayımda aracımı teslim aldım 🙂

 • Kredisiz senet öder gibi araba almak için Destekevim e kayıt oldum ve çok kısa sürede aracımı teslim aldım şimdide ödemelerimi taksit taksit ödüyorum.

  • Merhaba, Destekevim ile peşinatsız, faizsiz araç sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.destekevim.com adresinden iletişim formunu doldurursanız uzman arkadaşlarımız sizi en kısa sürede arayarak detaylı bilgi verecektir. Dilerseniz 444 8 369 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz.

Leave a Comment