Konya’da Kira Öder gibi Ev Sahibi Olmak

Sonunda faiz oranları düştü ve artık bankalar dışında faizsiz ev edindirme sistemleri de var. Ancak pandemi ve gelecek korkusu ile kalakaldınız mı? Stres yapmayın az sonra bahsedeceğimiz faizsiz finansman sisteminde dilediğiniz zaman yatırımınızı ve ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

Konya’da kira öder gibi ev sahibi olmak için tek yapmanız gereken istediğiniz eve karar vermek ve düzenli ödeme için aylık tasarruf miktarınızı bilmektir.

Konya’da kira öder gibi ev almak mümkün dedik; Ekstra ne gibi avantajlara sahipsiniz.  Bir kere her gelir gurubuna uygun farklı ödeme modelleri var.

Her faizsiz finansman modelinde avantaj anlamında sabit olan noktalar; faiz yok, dilerseniz peşinatsız ve ara ödemesiz yine dilerseniz küçük taksitlerle kira öder gibi ev satın alabilirsiniz.

Konya’da Nasıl Ev Alabilirim?

Bir ev birçok açıdan karlı bir yatırımdır.  Eğer kiracı iseniz sizi kiradan kurtarır. Eviniz varsa ekstra kira geliri elde edersiniz.  Konya’da Nasıl Ev Alabilirim? Sorunuzun yanıtı;

  • Banka Kredisi – Faiz var, vade farkı var, dosya masrafı var, kefil ister…
  • Toki Projede bulunan ev sayısından fazla başvuru olduğunda maalesef şansınız kuraya kalır.
  • İnşaat Şirketleri faiz vb. var.
  • Faizsiz Finansman Şirketleri detaylı bilgiyi aşağıda belirttik. Bu seçeneklerden bize sorarsanız en avantajlısı ise bizce Faizsiz Finansman şirketleridir.

 Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Destekevim ev alma yöntemlerine aşağıda yer vereceğiz;  Size en uygun yöntemi seçerek kısa sürede faizsiz sahip olacağınız evinize kavuşabilirsiniz.

  • Çekilişli Yöntem
  • Sabit Planlı Yöntem
  • Konut Değer Artışlı Yöntem

Ayrılmak istediğinizde ödediğiniz peşinat vb tümünü geri alırsınız.  Ara ödeme zorunluluğu yok ancak siz erken teslimat için ara ödeme yapmak isterseniz bu mümkündür.

Arsa, ev, araba gibi yüksek finansman isteyen yatırımlarınızda Destekevim, dilerseniz hiç peşinatsız, faizsiz, ara ödemesiz seçenekler ile kolay ödeme imkânı sunuyor.

Destekevim çekilişleri noter huzurunda yapıldıktan sonra sosyal medya üzerinden canlı bağlantı ile de duyurmaktadır. . Geniş şube ağı ve yüksek kalite teknolojik operasyon el hizmet anlayışı ile hizmet veriyor. Destekevim müşteri memnuniyeti odaklı bir şirkettir.  Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Destekevim Konya Şubesi

Vatan Caddesi. Selay İş Hanı Altı. No:6/B Ilgın ve Saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Destekevim Danışmanlarına 444 8369 numaralı hattan ulaşılabilirsiniz.

Leave a Comment