Konut Kredisi

2020 yılında düşük faiz oranları nedeniyle birçok aile konut kredisi almaya yönelmektedir. Geleceğe dönük yatırım yapmak aynı zamanda bunu uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmek, her insanın hayalleri arasında yer alır. Ev kredisi ve taşıt kredisi oranları üzerinden yeni bir ev almak ve hayallerinizi gerçekleştirmek isteyenlere avantajlı fırsatlar sunan faizsiz ev alma imkanları da sunulmaktadır.

Konut Kredisi Nereden Nasıl Alınır?

Kamu bankaları tarafından verilmekte olan ev kredisi, öncelikle belirli bir birikiminiz olmadan tek başına alarak ev sahibi olamayacağınız miktarlardır. Faizle birlikte fiyat artışı yaşanmasına neden olan krediler, faiz ve kredi masrafları isteyerek alacağınız evin fiyatını artırabilir. Başka bir seçeneğiniz olmadığını düşünüyorsanız, tabi ki bu da ev almak isteyenler için güzel bir yöntem olabilir. Ancak faizsiz konut kredisi almak kadar da ekonomik yöntemler bulunmaktadır. Bunun için finansal destek vermekte olan konut ve taşıtları taksitle almanızı sağlayacak kurumlar bulunmakta, güvenilir bir şekilde, esnek ödeme planları hazırlanmaktadır. Kendi bütçenize göre bu seçenekten yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz kredi başvuru için de kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi Faizleri

2020 yılında düşüşe geçen kredi faizleri, düşük miktarlar olarak görünse de zamanla ödediğiniz miktarın iki katı olabilmektedir. Bunun için tüketici açısından zor olan kredi ödemelerine karşı, faizsiz seçeneklerde sunulmuştur. Ev almak için konut kredi başvurusu yapacak adaylarını faiz oranlarına dikkat etmesi ve ödeme seçeneklerini de cebine göre uygulaması önemli olacaktır. Ancak ev kredisi aldığınız zaman, dosya masrafları ve faizlerle birlikte belirli birikiminiz olursa ev alabilirsiniz. Bunun yerine taksitle konut kredisi almak, aynı zamanda faizsiz ve peşinatsız seçeneklerden de yararlanma şansınız bulunmaktadır. Bu seçenekler üzerinden, dilediğiniz yerden kurasız bir şekilde konut seçebilir ve kira ödeyeceğinize, aylık belirli bir ödeme planıyla ev sahibi olabilirsiniz.

En uygun faiz oranlarından da yararlanacağınız gibi taksitle ev almak da çok iyi bir yöntem olabilir. Hem uygun fiyata hem de bütçenize göre seçeneklerden yararlanır, kısa zamanda hayallerinizden biri olan evlerden birinde oturmaya başlayabilirsiniz.

Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredisi alırken aynı zamanda size verilecek olan kredi oranının da, kredi notuna göre hesaplanması gerekmektedir. Faizsiz konut kredisi modellerine karşın, size verilecek olan kredi seçenekleriyle de hayalinizdeki evin üzerine birikimlerinizle ekleme yaparak alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kamu bankalarına başvurmadan önde kira öder gibi konut kredisi seçenekleri olan ev alma modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu modeller, esnek ödeme seçenekleri sunarak, aylık bütçeniz üzerinden değerlendirilecek, kişiye özel taksitlendirme seçenekleri sunulacaktır. İstediğiniz evi, dilediğiniz ödeme seçenekleriyle alabilecek aynı zamanda peşinatsız ve faizsiz imkanlardan yararlanarak, kısa zamanda anahtarınızı teslim alarak hayalleriniz kurduğunuz konforlu evinize taşınabileceksiniz. İpotek, faiz ve yüksek ödemeler olmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Konut Alma Sistemleri

Ev almak için konut kredisi seçenekleri aklınıza yatmıyorsa, esnek ödeme seçenekleri sunan faizsiz konut alma sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sistemler, faiz ve peşinat olmadan sadece kira öder gibi taksit ödemenizi sağlayacak, bu sayede evinizde otururken aynı zamanda ev sahibi de olabileceksiniz. Aylık bütçeniz üzerinden hesaplanmakta olan ödeme planına göre evinizi vade farksız ve faizsiz seçeneklerle alabilirsiniz.

Bu sistem modelleri, ev kredisi oranlarından çok daha ekonomik olabileceği gibi konut kredisi kullanarak, belirli bir peşinat ödemeniz sonucunda da ev sahibi olmanızı sağlayacak, ailenizle huzurlu bir yuvanın ilk adımlarını atabileceksiniz. Gecikme masrafı ve faizi olamadan gönül rahatlığıyla ev sahibi olabilirsiniz.

Destekevim Faizsiz Ev Alma Modelleri

Size özel ödeme seçenekleriyle, kredi almadan, peşinat ödemeden aynı zamanda faiz oranlarına takılmadan ev sahibi olabilirsiniz. Destekevim faizsiz konut kredisi modelleri sayesinde, esnek ödeme planları hazırlayarak aylık bütçenize göre size özel seçenekler sunacaktır. Konut kredisi alacak olanlar ve alamayanlar için de geniş seçenekler sunmakta olan finansal destekçiniz, 4 farklı modelde ödeme imkanı sağlamanıza olanak verecektir.

Ev alam kampanyaları üzerinden başvuru yaparak, finansman hesaplamalarınızı yaptırabilir, size özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra bütçenizin yetebileceği şekilde hangi ödeme planlarının kullanılacağı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Hayallerinizdeki ev için taksitlerinizi öteleme, taksit seçeneklerini değiştirme ve peşinat ödeme imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Comment