Kayseri’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kayseri ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri ve birçok ünlü ve başarılı işadamı bu şehirden çıkıyor.  Ve özellikle kendi şehirlerine köklerine çokça yatırım yapıyorlar.  Sanayileşme göz önüne alındığında gayrimenkul yatırımı açısından da oldukça büyük potansiyele sahiptir.

Öyleyse fiyat aralığınızda ev araştırmaya başlayın ve gelir gider tablolarınızı oluşturarak her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinizi belirleyin.  Fiyat aralığınızda satılık bazı evler bulduktan sonra, sadece mülke dayalı bir karar vermemeye dikkat edin.

Gayrimenkul yatırımı için yâda yerleşmek için bir eve ihtiyacınız varsa; Kayseri’de kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün! Şimdi size kira öder gibi nasıl ev sahibi olabileceğinize dair tüyolar vereceğiz.

Kayseri’de Nasıl Ev Alabilirim?

Kayseri’de ev fiyatları 200.000 Türk lirasından başlasa da en makul ve konforlu evler 300.000 bin türk lirasından başlıyor. Banka kredisi ile ev satın alabilirsiniz. Özellikle pandemi sebebi ile kamu bankalarındaki faiz indirimleri avantajlı görünüyor.  Ancak banka kredilerinden belli bir oranda peşinat vermeniz gerekiyor. Bu peşinata sahip değilseniz kredi ile ev satın alma ihtimaliniz düşüktür.

Durun hemen üzülmeyin! Henüz iyi haberi bildirmedik; faizsiz finansman şirketleri 30 yılı aşkın süredir, peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi yapıyor.  Küçük tasarruflarınızı kira öder gibi ev sahibi olmak için kullanabilirsiniz.

Kayseri gibi gelecekte yıldızı daha da parlayacak bir şehirde ev sahibi olmak iyi bir yatırımdır.

Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Destekevim peşinatsız, kefilsiz, faizsiz ve banka ekstra ödemeleri olmadan Türkiye’nin her hangi bir yerinden seçeceğiniz mülke sahip olmanıza destek veriyor. Birçok ilde şubesi olan Destekevim’in Kayseri’de de şubesi bulunuyor.

Destekevim’in en avantajlı taraflarından biri dilediğiniz zaman projeyi sonlandırarak tüm birikimi alabilme şansınızdır. Ancak sonuna kadar dayandığınızda evinize normal bedeli ile sahip olabilirsiniz. Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.  Uzun yıllardır sektörde olan firmadan ev sahibi olan kişilerin kayıtlarına sosyal ağlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Destekevim Kayseri Şubesi

Mimarsinan Mah. Sivas Cad. Cebeci Apt. No:175/A- ve telefon ile irtibat için 444 8 369 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Leave a Comment