ING Bank EFT ve Havale Ücreti

ING Bank dijitalleşen dünyada çağa ayak uydurabilmek adına müşterilerine yenilikçi fikir ve hizmetler sunarken, banka şubeleri, Atm, mobil ve internet bankacılığı ve stratejik iş ortakları yardımı ile müşterilerine ulaşmaktadır. Bu yolda yürürken ‘Eski Köye Yeni Adet’ sloganını benimsemiştir. ING Bank müşterilerine sunmuş olduğu tüm kanallar üzerinden para transfer işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Yapılan bu transfer işlemlerinden bazıları için ING Bank EFT Ücreti ve havale ücreti alabilmektedir. Transfer işleminin tercih edildiği kanala göre bu ücretler farklılık gösterebilmektedir.

ING Bank Havale Ücreti

ING Bank dijital müşterilerinin yapmış oldukları havale işlemlerinden havale ücreti almamaktadır.  Yine ParaMara’dan yapılan havale işlemlerinden ve ATM üzerinden kendi hesabına yapılan havale işlemlerinden ücret alınmamaktadır. Mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve banka şubesinden kendi hesabına havale dışındaki havale işlemlerinden belirli miktarda havale ücreti talep edilmektedir. Ayrıca dijital müşterilerin yapmış olduğu işlemlerde ING Bank EFT Ücreti de alınmamaktadır.

ING Bank EFT Ücreti tahsis ettiği durumlar ise, Banka Şubesinden yapılan eft işlemleri için, kasadan ve hesaptan yapılan ödemelerde 70,00 TL, hesaptan yapılan geç eft işlemlerinde 80,00 TL eft ücreti alınmaktadır.

ATM’den yapılan kayıtlı eft işlemlerinde 12,00 TL, geç eft işlemlerinden de 15,00 TL eft ücreti alınmaktadır.

İnternet Şubesinden ve mobil bankacılık üzerinden yapılan eft işlemlerinde 6,75 TL, ileri tarihli eft işleminden 4,00 TL, geç eft işleminden de 9,5 TL ücret talep edilmektedir.