ING Bank EFT Saati

Finans sektöründe hizmet veren Hollandalı ING Grubunun merkezi Hollanda’dadır. ING Bank ise ülkemizdeki koludur. 2007’de Oyakbank olan banka hisselerini alarak Türkiye pazarına giren ING Grubu  o günden bugüne her geçen gün sermayesini  artırarak ilerlemektedir.  İleriye Odaklan yada İleriyi Düşün sloganı ile tüm dünyada hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.  ING, dijital bankacılıkta büyüme odaklı bir strateji benimsiyor.

ING Türkiye,her zaman, her yerden kolaylıkla ulaşılabilen şube ağına sahiptir. Zahmetsiz ve hızlı finansal çözümler sağlayan bir bankadır.  İnovatif ürün ve hizmetler sunan ING Bank, müşterilerine şubeleri, stratejik iş ortakları, dijital kanalları ve mobil satış gücü ile ulaşıyor. ING Bank EFT Saati konusuna ait tüm ihtiyacınız olan bilgilere aşağıda yer vereceğiz.

ING Bank EFT Saat Aralıkları

ING Bank EFT Saat aralığı sabah saat 09:00’dan 17:15’e kadar sürer.  Neredeyse banka kapanış saatine kadar EFT transfer işlemi yapmaya çalışarak müşterisine hizmet veren banka haftasonları ve bayram, resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Peki kapalı günlerde EFT transferini gerçekleştirebilir misiniz? Elbette yapabilirsiniz. Ancak talimat vererek mümkün! Yani aynı anda alıcıya ulaşmaz, ING Bank EFT Saat leri; haftaiçi 09:00 itibarı ile olduğundan 09:00-17:00 saatleri dışında yapacağınız EFT işlemleri alıcının hesabına ancak EFT işlem saatleri içersinde geçecektir.  EFT talimatı verirken bakiyenizin yeterli olduğuna dikkat edin.  Özellikle EFT ücreti varsa hesabınızda yeterli bakiye bırakmanız önemlidir.