ICBC Bank EFT ve Havale Ücreti

Dünyanın en büyük bankası olma özelliğini taşıyan banka vadesiz hesap açmış müşterilerine birçok banka hizmeti sunmaktadır.  Banka hizmetlerinin bir kısmından ücret talep edilmediği gibi bir kısmından belirli bir ücret talep etmektedir. ICBC Bank EFT Ücreti ve havale ücreti talep ettiği ücretlerin bazılarındandır.

ICBC Bank Havale Ücreti

ICBC Bank havale işlemlerinde ATM, İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarında yapılan havale işlemleri için müşterilerinden ücret talep etmemektedir. Banka şubesinden yapılan havale işlemleri için 33,25 TL havale ücreti tahsis edilmektedir. Banka şubesinden yapılan Türk Lirası havale işlemleri dışında ücret talep etmeyen ICBC Bank EFT Ücreti de aynı havale işlemlerinde olduğu gibi, ücret talep edilmeyen eft işlemleri de bulunmaktadır. Ayrıca yabancı para havale işlemi olan müşterilerden alınan havale ücreti de bulunmaktadır.

Eft işlemlerinde de havale işlemlerinde olduğu gibi,

Banka şubesi

Atm

İnternet Bankacılığı

Mobil Bankacılık uygulamaları bulunmaktadır.

ICBC Bank EFT Ücreti aldığı işlemlerden biri banka şubesinden yapılan eft işlemleridir. Banka şubesinden eft gönderimi için, kasadan yapılan ödemelerde ve hesaptan yapılan eft işlemleri için müşterilerinden 38,00 TL eft ücreti tahsis etmektedir. ICBC Turkey internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından yapılan eft işlemleri için müşterilerinden ücret talep etmemektedir. Banka şubesinden düzenli eft ödemesi için müşterilerinden 4,76 TL eft ücreti tahsis etmektedir. İnternet şubesinden düzenli eft işlemi için ücret talep edilmemektedir. ICBC Bank isme gelen eft işlemleri için müşterilerinden 36,00 TL eft ücreti almaktadır.