ICBC Bank EFT Saati

İlk etapta GSD bünyesinde Tekstil Bank olarak ortaya çıkan kurum 2015 yılı itibarı ile ICBC gurup tarafından satın alınarak ICBC bank unvanı ile hizmetlerine devam etmekte ve varlığını sürdürmektedir.  ICBC EFT Saatleri ve günlerine aşağıda yer vereceğiz. Başka bir banka hesabına transfer işlemi yapacaksanız Mobil uygulamanızdan EFT işlemlerini seçerek transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gelecek için teknoloji konusunda ciddi yatırımlar yapan bankanın ICBC EFT Saatleri aşağıda yer almaktadır.

ICBC EFT Saat Aralığı Nedir?

ICBC EFT Saati oldukça erken başlıyor. Dolayısı ile birgün önceden EFt talimatı verirseniz sabah çok erken saatlerde bakiye alıcının hesabına geçecektir. ICBC EFT Saati her gün saat 08:30’da başlıyor elbette haftaiçi bu saat geçerlidir.  Haftasonları EFt işlemi yaptıramazsınız ancak talimat vermeniz durumunda ilk iş günü tutar alıcının hesabına geçecektir. Elbette hesabınızda yeterli bakiye ve eft ücretinin olduğuna dikkat edin.  ICBC EFT Saati bitiş saati haftaiçi her gün 17:00’dir.  Yarım gün çalışılan günler için ICBC EFT Saati 08:30-11:45 olarak belirlenmiştir. Yaklaşık 5-10 dakika süren işlem yoğunluk olduğunda işlem süresi biraz daha uzayabilir.

ICBC EFT Sorgulama

Eğer doğru Iban yada hesap numarası kullandıysanız ve EFT saatlerine riayet ettiyseniz 5-10 dakika içerisinde tutar alıcı hesabına geçecektir. Ancak alıcı bilgileri hatalı ise hemen ICBC telefon bankacılığı ile irtibata geçin.  Eğer EFT saatini kaçırdı iseniz sistem sizin talimatınızı almadan size uyarıda bulunacaktır.