Glovega’dan Noter Onaylı Apostil Tercüme Hizmeti

Glovega Tercüme Bürosu olarak, müşterilerimize sadece tercümanlık hizmeti sağlamıyoruz. Bunun yanı sıra, yeminli tercümanlarımız ile gerekli belgeler bu işlemlerinin yapılmasını ve apostil onay işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Apostil hizmetleri, firmamız tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uzman ve yetkili kadromuz ile kısa bir süre içerisinde noter onaylı apostil tercüme işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Apostil onayı hizmeti, belgenin geçerliliğinin başka ülkelerde yasal olarak kullanılabilinmesi için gerekli olan bir onay sistemidir. Apostil hizmetler, Lahey Sözleşmesi ile belirlenmiştir. Bu sözleşmede yer alan ülkeler için geçerli olan apostil hizmetleri, resmi kurum ve kuruluşlarda ilgili belgelerin geçerli olmasını sağlamaktadır.

Apostil Gerektiren Belgeler İçin Glovega

Apostil hizmetleri, özellikle resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılmak üzere farklı ülkelere iletilen belgeler için geçerlidir. Apostil uygulanacak belgeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Cumhuriyet savcılıkları, mahkeme icra daireleri, mahkeme katipleri dahil olmak üzere, yargıya ait kısımlar ve yargı mensubu memurlar tarafından düzenlenen belgeler
  • Ticaret ya da gümrük işlemleri ile ilgili belgeler,
  • Konsolosluk ve diplomatik belgeler,
  • Nüfus kayıt örneği,
  • Diploma,
  • Doğum ve ölüm belgeleri,
  • Noterden alınan belgeler

Noter Onaylı Apostil Tercüme İşlemler İçin Tek Adres

Glovega Tercüme Büromuz, noter onayı gerektiren işlemlerin gerçekleştirilmesini, sizler için yapmaktadır. Bazı belgelerin tercüme edilmesi ve farklı dillere çevrilmesi, yurt dışı için gerekli evrakların hazırlanması ve resmi daireler için kullanım sağlanılacak evraklar noter onayına ihtiyaç duymaktadır. Firmamız, tüm bu işlemleri sizler için gerçekleştirmektedir. Tercüme ve çeviri işlemlerinizin yanı sıra, sağlamış olduğumuz farklı hizmetler ile sizlerin vakit kaybetmeden işlemlerinizi tamamlamanızı sağlamaktayız. Tüm bu işlemleriniz ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için firmamıza ait iletişim kanallarını tercih ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızda yer alan tüm ekip arkadaşlarımız, sizlere merak ettiğiniz tüm konularda yardımcı olacaktır.

Tüm İşlemlerinizi Güvenle Gerçekleştirin

Glovega Tercüme Bürosu, resmi ve kişisel işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, online çeviri hizmetimiz sayesinde, çeviri ve tercüme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeminli tercümanlarımız ile onaylı tercüme ve çevirilere sahip olabilirsiniz. Yurt dışında geçerli belgelerin onay işlemleri, noter onayları ve tüm bunların haricinde diplomatik ve siyasi çevirileriniz kaliteli bir dil ile hazırlanmaktadır.

Konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımızın özverili ve titiz çalışmaları ile işlemlerinizin neticesinden memnun kalmanızı sağlamaktayız. Sizler için gerekli tüm işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, fazladan zaman harcamanıza gerek kalmamaktadır. Noter onayı, konsolosluk onayı gibi işlemleriniz de firmamızın güçlü bağlantıları sayesinde, tarafımızca gerçekleştirilmektedir.