Gerçek Evim ile 2021’de Ev ve Araba Sahip Olmak İstemez misiniz?

Günümüzde tasarruf yapmak her birey için zorlayıcı bir hal almıştır. Buna karşın önemli bir unsur olan tasarruf hakkında yeterli bilgi edinmek, günümüz ekonomik koşulları karşısında birikim yapabilmek için değerini korumaktadır.

Birikim yapmak isteyen herkesin öncelikle tasarruf yapma yöntemleri hakkında tüm detayları öğrenmesi gerekmektedir. Bu yollara dikkat edilmediği sürece zaten kısıtlı bütçeye sahip olan bireylerin herhangi bir konuda yatırım yapmaları imkânsız hale gelecektir. Özellikle ev ya da araba sahibi olmak eskisi kadar kolay olmadığından bu tür büyük yatırımlar yapmak tamamen imkânsız hale gelecektir. Ev ve araba sahibi olmak isteyen bireyler için en doğru yöntem, tasarruflarını doğru tasarruf finansmanı şirketi ile değerlendirmek olacaktır. Bu anlamda kişiye özel doğru finansman çözümlerini sunan Gerçek Evim, sizi bütçenizi hiç zorlamadan kolayca ev ve araba sahibi yapar.

Tasarruf Yaparak Ev ve Araba Sahibi Olmak

Ev ve araba sahibi olmak için karar verdiğinizde keyfî ve fazladan olan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu aşamadan sonra mevcut geliriniz üzerinden birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Tasarruflarınızı değerlendirerek ev ve araba almak isterseniz tasarruf finansmanı şirketleri arasında bütçenize en uygun ödeme alternatiflerini bulacağınız, hatta ödeme planınızı tamamen kendinizin oluşturmasına imkân sunan Gerçek Evim finansman planlarına dahil olarak evinize ve arabanıza en kısa sürede ve en ekonomik şekilde kavuşabilirsiniz.

Ev ve araba sahibi olmak istendiğinde akla gelen ilk yol, çoğu kez bankalardan kredi kullanmak olur ancak bu durum hem yüksek miktardaki dosya masrafları hem de geri ödemelerde karşılaşılan ve giderek artan faiz miktarları ile taksit ödemelerini imkânsız hale getirmektedir. Gerçek Evim finansman planları ise sizi banka faizleri ile karşı karşıya kalmak zorunda bırakmaz. Yalnızca kendi belirlediğiniz ödeme yönteminiz ile bütçenizi hiç zorlamadan kolayca ev ve araba sahibi olabileceğiniz Gerçek Evim finansman planlarıyla ihtiyacınız olan tutara kolayca ulaşabilirsiniz…

Ev ve Araba Almanın En Kolay Yolu: Gerçek Evim Finansmanı

Kurulduğu günden bu yana ev ve araba sahibi olmak isteyenleri hayalleri ile buluşturan Gerçek Evim’de herkese özel bir finansman çözümü mevcut. Aile bütçeniz ve gelir-gider dengenizi hiç bozmadan ev ve araç sahibi olmak hayal gibi gelse de Gerçek Evim’in size uygun ödeme yöntemleri ile bu hayallerinizi daha fazla ertelemek zorunda kalmayacaksınız.

Gerçek Evim tarafından hazırlanan bireysel finansman planı ve grup finansman planlarından size en uygun olan seçeneğe yönelerek hiçbir masraf ödemeden faizsiz bir şekilde ev ve araba alabilirsiniz. Ev ve araç almak için daha fazla beklemeden Gerçek Evim’in sağladığı finansman ile hayallerinize kavuşmanız için tek yapmanız gereken Gerçek Evim şubeleriyle iletişime geçmek.

Gerçek Evim Finansman Planları

Daha fazla kira ödemeden artık ev sahibi olmak isteyen ya da araç hayali kuran herkes Gerçek Evim tarafından oluşturulan finansman alternatiflerinden yararlanabilir. Bu finansman planları ile Türkiye’nin dilediğiniz yerindeki evi ve arabayı kolaylıkla ve bütçenize hiç yük olmadan alabilirsiniz. Gerçek Evim’in finansman planları; kişinin kendi bütçesine göre ödeme planı oluşturabileceği Bireysel finansman planı ve teslimat belirleme organizasyonuna katılarak erken teslim avantajından faydalanabileceği Grup finansman planı olmak üzere iki şekilde oluşturulmuştur. Bütçenizi hiç zorlamadan, peşinat ödemeden ve banka kredisi çekmeden ev ve arabanızı kolayca almak için tek yapmanız gereken, size en uygun alternatifi seçmektir. Şimdi bu finansman planlarına yakından bakalım…

Bireysel Finansman Planı

Kira öder gibi kolayca ev sahibi olmak ya da küçük taksitlerle araç satın alabilmek için bireysel finansman planına yönelebilirsiniz. Gerçek Evim, Bireysel finansman planı kapsamında, esnek ödeme seçenekleri sağlamaktadır. Bireysel finansman planının avantajlarını şöyle sıralamak mümkündür;

  • Bu finansman planında faiz, peşinat ve ek masraf ödeme zorunluluğu yoktur.
  • Finansman tutarı, aylık taksitler ve diğer ödeme seçenekleri bireyin bütçesine göre yine birey tarafından belirlenir.
  • Zorunlu olmamak kaydıyla istendiği takdirde ara ödeme ve peşinat ödemesi de yapılarak taksitlerin daha kısa sürede bitirilmesi sağlanabilir.

Bireysel finansman planı üzerinden konut ve araç sahibi olmak sizi ödemelerinizde gecikme faizi ile karşı karşıya kalmaktan kurtarır. Gerçek Evim’in sunduğu finansman planlarında herhangi bir sürpriz ödemeyle karşılaşmanız söz konusu değildir.

Grup Finansman Planı

Teslim tarihi belirleme organizasyonuyla sunduğu erken teslimat avantajı ile ev ve araç sahibi olabileceğiniz bir diğer alternatif olan grup finansman planında belirlediğiniz ödeme kriterlerinize göre sizinle benzer ödeme kriterlerine sahip kişilerin yer aldığı gruplara dahil olursunuz.  İhtiyaç olan finansmana ulaşırken peşinat ödeyip ödememe kararı da size aittir. Grup finansman planının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Teslimat belirleme organizasyonuna katılarak erken teslim avantajından faydalanırsınız.
  • Dahil olacağınız grup tamamen sizin tarafınızdan oluşturulan ödeme kriterlerine göre belirlenir.
  • Banka kredisi çekmenize ve faiz ödemenize gerek kalmaz.