Gerçek Evim Hakkında Şikâyet Var Mı?

Günümüzde ev ve araba sahibi olmak hem yüksek enflasyon hem de kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle oldukça zorlaşıyor. Her geçen gün artan enflasyon rakamları özellikle dar ve orta gelirli bireylerin ev ya da araba sahibi olmalarını imkânsız hale getiriyor. Bu durumda da birikim yaparak ev ya da araba almak isteyenler bu hayallerine veda etmek zorunda kalıyorlar. Umutsuzluğa kapılan bireylere sevindirici haber ise Gerçek Evim’den geliyor. Gerçek Evim, almak istediğiniz evin ve arabanın maliyetine bakmadan kolayca hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Bireysel ve grup finansman planları ile her gelir grubundan insanı kolaylıkla faizsiz ev ve araba sahibi yapan Gerçek Evim, aylık ödeyeceğiniz taksit miktarlarını da sizin belirlemenize olanak tanıdığı için ödemelerde zorlanmanızın önüne geçiyor. Gerçek Evim sayesinde bütçenize uygun olarak aylık ödeyeceğiniz küçük miktarlar ile kolayca ev ve arabanıza kavuşacaksınız.

Gerçek Evim Finansman Planları Nelerdir?

Gerçek Evim bünyesinde hem grup hem de bireysel finansman alternatifleri bulunuyor. Tüketiciler bireysel finansman planı ve grup finansman planlarından kendilerine en uygununu seçerek ev ya da araba sahibi olma hayallerini gerçekleştiriyorlar. Gerçek Evim tarafından sunulan bireysel finansman planında tam olarak tüketicinin isteğine uygun bir ödeme planı oluşturuluyor. Tüketici peşinat ödeyip ödemeyeceğine, ihtiyaç duyduğu finansmanın taksit tutarına, ara ödeme yapıp yapmamaya ve teslim tarihine kendisi karar veriyor. Gerçek Evim’in sunduğu diğer finansman planı olan grup finansman planında ise benzer bütçelere sahip bireyler aynı gruba dahil ediliyor. Bireysel finansman planında olduğu gibi yine ödeme konusunda bireyin bütçesi dikkate alınıyor.

Gerçek Evim İletişim Bilgileri

Gerçek Evim Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubeleriyle, faizsiz ev ve araba sahibi olmak isteyen herkese uygun ödeme alternatifleriyle finansman sağlamaya devam ediyor. Gerçek Evim şubeleri İstanbul (Ataşehir, Bağcılar, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Sultanbeyli, Ümraniye), İzmir (Buca, Bornova, Karabağlar), Kocaeli (Gebze, İzmit), Malatya, Manisa, Sakarya, Ankara, Adana, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep olarak sıralanıyor. Gerçek Evim, 2021 yılı içerisinde Türkiye genelinde şube sayısını 100 şube olarak belirlemiştir. Bunların yanında Gerçek Evim’le irtibat kurmak istediğinizde Gerçek Evim’in internet sitesinde bulunan formu doldurmanız ya da 444 66 11 numarasını aramanız yeterli. Bu yollarla Gerçek Evim müşteri temsilcilerinin sizinle irtibat kurmasını sağlayabilir, ayrıca Gerçek Evim sosyal medya hesapları üzerinden de istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gerçek Evim Hakkında Şikâyet Var Mı?

Tüketiciler alacakları ürün hakkında nasıl araştırma yapıyorlarsa aynı şekilde hizmet alacakları kurumlar hakkında da araştırma yaparlar. Bunun için de o kurum hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, fikir edinmelerine yardımcı olmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi ile aradığımız kuruma ait şikayetleri internetten kolayca öğrenebiliyoruz.

Türkiye’nin saygın tasarruf finansmanı şirketleri arasında yer alan Gerçek Evim, şimdiye kadar ev ve araba hayali kuran binlerce insanı hayallerine kavuşturmuştur. Bu sistem sayesinde ev ve araba sahibi olan kişilerin yorumlarıyla yüksek memnuniyet seviyesine sahip olan Gerçek Evim hakkında sikayetvar.com sitesi başta olmak üzere internetin herhangi bir yerinde olumsuz bir yorum mevcut değildir.