Gaziosmanpaşa’da Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Peşin ev almak için yeterli birikimi olmayan kişiler, ev almak için banka kredilerine başvurur. Ancak krediyle ev alırken hem kredi notunun yüksek olması hem de yüklü faiz ödemelerini göz önüne almak gerekir. Ancak faizsiz dayanışma sistemiyle Gaziosmanpaşa’dan ev alma ya da Türkiye’nin farklı herhangi bir yerinden ev alma olanağınız bulunur.

Yüksek kredi faizlerinden, peşinat ya da ara ödeme derdinden kurtularak faizsiz dayanışma sistemiyle hizmet veren firmaların sunduğu, avantajlardan yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi Çekmeden ve Faiz Ödemeden Ev Alınabilir mi?

Artık kira ödemek istemeyen ve kendi evinin sahibi olmak isteyen birçok kişi, banka kredisiyle ev alma düşüncesindedir. Ancak banka kredi faizlerinin yüksek olması, peşinat istemeleri, kredi notu araştırması gibi birçok etken, insanların farklı yöntemlere yönelmesine olanak tanır.

Gaziosmanpaşa’da kredisiz ve taksitle ev almak için, banka kredisi yerine, faizsiz tasarruf ve dayanışma şirketlerinin avantajlı yöntemlerinden yararlanılır. Farklı ödeme seçeneklerine sahip olan bu firmalar sayesinde, evinizi taksit ödeyerek alabilirsiniz.

İstediğim Evi Taksitle Nasıl Alırım?

Türkiye’nin herhangi bir ilinde, istediğiniz evi almak ya da belli lokasyonda ev tercihi yaparak sahip olmanın en kolay yolu, faizsiz dayanışma firmalarıdır. Gaziosmanpaşa’da taksitle ev almak için, farklı sistemler sunulur.

  • Kura tespitiyle teslim
  • Sabit planlı teslim
  • Konut değer artışlı teslim

Hangi sistemi seçerseniz seçin, taksit miktarlarını kendiniz belirlersiniz. Kendi bütçenize uygun şekilde tercih edeceğiniz gruplara katılarak, ödemelerinizi düzenli şekilde gerçekleştirerek, ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi Çekmeden Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Peşin parayla ev alma gücü olmayan kişiler ya da belli bir birikimi olmayan insanlar, bankalardan konut kredisi çekerek, ev sahibi olmanın peşindedir. Ancak bankaların sunduğu krediler ve faizleri oldukça yüksektir.

Aynı zamanda bankalardan kredi çekildiğinde belli bir peşinatın da ödenmesi gerekir. Tüm bunların yerine, Türkiye’nin istediğiniz bir yerinde ya da Gaziosmanpaşa’da kredisiz ev almak için, farklı ödeme sistemleri sunan, sosyal dayanışma firmaları bulunur.

12 kişilikten başlamak üzere; 18 kişilik, 24 kişilik, 36 kişilik, 120, 180 ve 360 kişilik gruplardan bir tanesini seçerek, kura tespitiyle ev sahibi olabilirsiniz. Noter huzurunda ve diğer katılımcıların huzurunda yapılacak çekilişle, evinizin teslim tarih sırasını belirleyebilirsiniz. Katıldığınız gruba göre taksitlerinizi ve ödeme şartlarınızı kendiniz belirleyerek, karşılıklı olarak sözleşme imzalanır ve evinizin teslim alınacağı tarih belirlenmiş olur.

Ara Ödeme ya da Peşinat Gerekiyor mu?

Faizsiz sosyal dayanışma yoluyla ev satın almak isteyenler, katıldıkları ödeme gruplarında herhangi bir ara ödeme ya da peşinat ödemez. Teslimat yapılmadığında isteğe bağlı olarak ara ödeme yapılabilir.

Yine isteğe bağlı olarak, evin teslim edilmesinden sonra ara ödeme yaparak, borcun daha erken bitmesini de sağlayabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Sistemine Nasıl Katılım Sağlanır?

Türkiye’nin herhangi bir yerinde ya da Gaziosmanpaşa’da ev almak için, faizsiz dayanışma sistemi sunan Destekevim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, T.C. vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmaktır.

Çekilişle, sabit planlı ya da konut değer artışlı yöntemlerden bir tanesine giriş yaparak, ödeme planı çıkarabilir, karşılıklı sözleşme ile, kendi evinizin taksitlerini ödeyerek, ev sahibi olabilirsiniz.

Leave a Comment