Gaziantep’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Muazzam yemek kültüründen başlasak ve uzun kelimeleri bir kenara bırakarak Güneydoğu’nun Paris’i diye bitirsek aklınıza hangi şehir gelir? Elbette Gaziantep değil mi? Tarih öncesi çağlardan beri en cazip yerleşim alanlarından biri olan şehir bugünde yerleşmek yâda mülk yatırımı yapmak için en uygun coğrafyalardan biridir.  Peki, eğer peşinatınız yoksa faiz yükü altına girmeden Gaziantep’de kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?

Gaziantep’de Nasıl Ev Alabilirim?

Gaziantep’te ev almak için banka, toki gibi finansman araçlarını değerlendirebilirsiniz.  Ancak Toki maalesef düşük sayıda konut projelendirdiğinden kurada çıkmanız güç olabilir.  Ve banka kredileri düştü evet ancak yinede faiz ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Gaziantep’teki ev fiyatlarına göz attığımızda en düşük evin 300.000 bin türk lirasından başladığını fark ettik.  Ve bu eğer banka kredisi alırsanız faiz ile olması gerekenden fazla ödeme anlamına gelecektir.  Size daha avantajlı bir önerimiz var.  Gaziantep’te kira öder gibi ev sahibi olmak için faizsiz finansman şirketlerini değerlendirebilirsiniz.  İşte aşağıda detayları paylaşıyoruz.

Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Gaziantep medeniyetler şehri ve Şahinbey gibi en merkezi bölgelerden birinde Destekevim şubesi hizmet veriyor. Aşağıda açık adres ve telefon paylaşacağız.  Ancak Destekevim nasıl ev sahibi yapıyor sorunuza yanıt gayet basittir. Uzun yıllardır süren ve güvenilirliğini kanıtlamış faizsiz finansman sistemi ile küçük taksitler ile ev sahibi yapıyor. Peşinatsız, ara ödemesiz ve her ay ayırabileceğiniz küçük birikimlerinizi değerlendirmenize destek oluyor.

Destekevim’de Saat 09.00 ile 18.00 arası aralıksız ev sahibi olmak isteyen danışanlarını karşılayan personel düzenli olarak eğitimlerden geçirilerek size en uyun modelleri en uygun şekilde aktarmasına yardımcı oluyor.

O halde müşteri odaklı güler yüzlü dinamik Destekevim uzmanları ile bir an önce irtibata geçmenizi öneririz.

  • Peşinatsız,
  • Kefilsiz,
  • Ara ödemesiz,

Sizin seçtiğiniz ödeme planına sadık kalarak ev sahibi olabilirsiniz. 12 aydan 365 aya kadar uzayabilen çekilişli yöntem ile ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik faizsiz sahip olabileceğiniz mülkünüzü Türkiye’nin herhangi bir yerinden edinebilirsiniz.

Destekevim Gaziantep Şubesi

Çukur Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 1/F Şahinbey – ve telefon ile irtibat için 0342 2312654 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment