Garanti BBVA EFT Saati

1946 yılında Ankara’da anonim şirketi olarak kurulan Garanti BBVA, 103 kişi ile kurulmuştu. Hızla büyüyen banka şimdilerde varlığını perçinleyecek yatırımlar ve teknolojik yatırımlar ile dikkat çekiyor. Şüphesiz ülkemizin en güvenilir ve iyi bankalarından biridir.  İsminden anlaşılacağı gibi Garanti BBVA için güvenli bir imaj yaratmak önceliktir.  Hem Türkiye’de hem de dünyada prestiji kuvvetli şirketlerden biridir.

Şimdi aşağıda size transfer ile ilgili Garanti BBVA EFT Saatleri konusunda bilgi aktaracağız. Güvenli şekilde işlemnizi gerçekleştirmeniz için internet bankacılığında sizin yerinize düşünen bankadan gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA EFT Saati Aralığı Nedir?

Günümüzde şubeye gitmeden dakikalar içerisinde internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Garanti BBVA EFT Saati sabah 09:00’da başlıyor ve haftaiçi hergün saat 17:15’e kadar devam ediyor.  Yarım gün çalışılması gereken tatil günlerinde ise Garanti BBVA EFT Saati yine saat 09:00’da başlıyor ancak 11:45’te sona eriyor.

Gönderiler alıcıya 5-10 dakika içerisinde ulaşır ancak elbette tatil günleri, haftasonu ve resmi tail günlerinde EFt işlemi yapamazsınız.  Dilerseniz EFT talimatı vererek hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda tatil sonundaki iş günü saat 09:00 itibarı ile tutarın alıcıyaulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EFT’nin ilgili hesabınızdan çıkıp çıkmadığını internet bankacılığı aracılığı ile test edebilirsiniz.  Ayrıca eğer ulaşması ise bankanın telefon bankacılığı sizlere yardımcı olacaktır.  Kısa sürede EFT yapabilir yada gelecek bir tarih için EFT talimatınızı otomatik ödeme şeklinde de belirleyebilirsiniz. Mobil uygulama indirmenizi öneriz.