Fibabanka Kimin?

Fibabanka, 2018 yılında Fiba Grup tarafından satın alınarak faaliyete geçirilen ülkemizin en yeni bankalarından birisidir. Şirketin büyük hissedarı Fiba Holding yönetim kurulu başkası Hüsnü Özyeğin’e aittir. Bankanın diğer paydaşları yabancı şirketlerdir. Fibabanka ülkemizde yeni hizmet vermeye başlayan şube ve çalışan sayısı hala artış gösteren bir bankadır. Banka İstanbul merkezli olarakhizmet vermektedir. International Finance Corporation, European Bank for Reconstruction and Development ile Turk Finance BV şirketin ortakları arasındadır. Diğer ortakların banka üzerinde ki payının toplamı %27’yi geçmemektedir.

Fibabanka Güvenilir Mi?

Fibabanka yeni bir banka olmasına rağmen sağlam şirket yapılanması ile dikkat çekmektedir. Üç haneli şube sayısına yeni geçen banka büyümesini devam ettirmektedir. Büyümek için yüksek faizli krediler sunan banka BDDK tarafından kontrol edilerek işlemlerini yapmaktadır. Banka yeni olsa da sahibi Hüsnü Özyeğin 1980’li yıllardan bu tarafa bu sektörde olmasının verdiği tecrübe ve ortakların güvenirliği ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle bankayı rahatlıkla tercih edebilir ve sunmuş olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Fibabanka’a Dair Bilgiler

  • Fibabanka’ın Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’de bulunmaktadır. Fibabanka Genel Müdürlük Adresi; Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 -34394 Şişli – İstanbul / Türkiye’dir.
  • Fibabanka Telefon Numarası: (90) 212 381 82 82
  • Fibabanka FAX Numarası: (90) 212 258 37 78
  • Fibabanka Müşteri Hizmetleri: 0 850 222 77 77 – 444 88 88
  • Fibabanka Swift Kodu veya Fibabanka BIC Kodu: FBHLTRISXXX
  • Fibabanka Dealing Kodu:
  • Fibabanka Telex Kodu (Teleks):
  • Fibabanka KEP adresi veya Fibabanka kayıtlı e-posta adresi: fibabanka.operasyon@hs03.kep.tr

Fibabanka Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin
Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi BOZER
Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kaya ERDEM
Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet GÜLEŞCİ
Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Hamdi AYDIN
Yönetim Kurulu Üyesi Memduh Aslan AKÇAY
Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk YORGANCIOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Hülya KEFELİ
Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür Ömer MERT