Finans sektöründe 25 yıla yakın süredir faaliyetlerini sürdüren firmalar sayesinde faizsiz ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Yüksek kredi oranlarını nedeniyle birçok aile ev, araba, iş yeri, arsa gibi ihtiyaçlardan vazgeçmektedir. Alt ve orta aile düzeyine hitap eden faizsiz sitem firmaları bu zamana kadar binlerce aileyi hayallerine kavuşturmuştur. Firmaları inceleyip size uygun kampanyası olan firma ile hayallerine kavuşabilirsiniz.

Faizsiz Sistemler Nasıl Çalışır?

Faizsiz sistemler ailelerin veya bireylerin bir araya gelerek her ay bir kişi ev veya araba alacak şekilde sıra yöntemiyle çalışmaktadır. Her faizsiz sistemin çalışma şekli, kampanyaları farklılı göstermektedir. Bu nedenle hangi firma ile iletişime geçmek isterseniz ve bu firmanın size yakın şubesine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz Sistemlerin Şubeleri

Sektörde en köklü firmalar arasında Eminevim, Fuzulev, Birevim gelmektedir. Değer firmalar son 2 yılda açılmış ve büyümeye devam etmektedir. Eminevim firmasının Türkiye genelinde 114 şubesi bulunmaktadır. Fuzulev firmasının Türkiye genelinde 74 şubesi bulunmaktadır. Birevim firmasının Türkiye genelinde 85 şubesi bulunmaktadır. Finansevim firmasının Türkiye genelinde 34 şubesi bulunmaktadır. Vakıfevim firmasının Türkiye genelinde 12 şubesi bulunmaktadır. Çözüm Tasarruf firmasının Türkiye genelinde 22 şubesi bulunmaktadır. Katılımevim firmasının Türkiye genelinde 25 şubesi bulunmaktadır. Birikimevim firmasının Türkiye genelinde 10 şubesi bulunmaktadır. Diğer firmaların şube sayılarını veya iletişim bilgilerimi tıklayarak öğrenebilirsiniz.