Faizsiz Sistemler ile Ev Sahibi Olun!

Ev sahibi olmak, çok sayıda insanın içinde saklayıp  büyüttüğü önemli bir istek. Kendi evinin sahibi olup, kiradan kurtulmak her kira ödeyen birey için harika bir duygu.  Ve, bu duyguyu yaşamak , ev kirasından kurtulmak ve içinde yaşadığı evi daha fazla kişiselleştirmek için insanlar ev sahibi olmak isterler.

Büyük kentlerde yaşıyorsanız  kira ve ulaşım masrafı, almakta olduğunuz maaşınızın önemli bir bölümüne denk  gelmektedir. Bu durumda gelirinizin geri kalan bölümü ile geçinmek ve sosyal – kültürel etkinlikleri takip etmek sizi epeyi zorlayacaktır. Toplumda  genel yargı mutlaka bir evin edinilmesi yönündedir.

Kendi Evinizin Sahibi Olun

Böylece, özellikle kadın ve çocukların sosyal yaşamlarının garanti altına alınacağı düşünülmektedir. Günümüzde farklı ekonomik kaygılardan dolayı ev sahibi olmak isteyen kiracıların, bu haklı isteklerini gerçekleştirmek için yoğun çaba ve farklı çözüm arayışları içinde olduğunu görmekteyiz. Belli bir birikiminiz yoksa ve gelir durumunuz orta gelir seviyesi ve altında ise, kendi evinizin sahibi olmanız daha da güçleşiyor.

Ev sahibi olmak isteyen kişi peşinatı bulunmuyorsa bu sisteme dahil olabilir. Kesin bir ödeme planı bulunmayan sistemde katılımcı dilerse kendi ödeme planını oluşturabilir. Bu sistemde katılımcı belirlenen vadesini takip eden ayda konutunu alır ve ödemelerine devam eder. Vade ortası sisteminin artan taksitli modelleri ile vade ortasından daha erken teslimatı alma imkanı sağlanabilir.

Kredisiz Ev Alma hayali kuranlara kaçırılmayacak avantajlar sizi bekliyor. Faizsiz Finans firmaları 2020’de kredisiz ev almak isteyenlere büyük kolaylıklar ve fırsatlar sunmakta. 2020’de küçük taksitlerle ev almayı düşünenlerin ev almanın kolay yollarını araştırması gerekiyor. Çünkü, mevzu kişinin ev almak istiyorum demesi veya bu yönde karar alması ile bitmiyor.

Örnek Ödeme Tablosu

Eminevim

Eminevim faizsiz finans firmaları arasında olan en eski firmadır. Yaklaşık 30 yıldır sektörde olup binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Sektörün en büyük bütçeli firmasıdır. Birçok aileyi ev sahibi yapan firma aylık ödeme tutarlarına göre en iyi şartlarda ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Eminevim firmasının bilgilerine https://www.subebilgileri.com/eminevim/ linkimizden ulaşabilirsiniz.

Fuzulev

Fuzulev faizsiz finans firmaları arasında olan 2. en eski firmadır. Yaklaşık 20 yıldır sektörde olup binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Sektörün en büyük bütçeli 3. firmasıdır. Birçok aileyi ev sahibi yapan firma aylık ödeme tutarlarına göre en iyi şartlarda ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Fuzulev firmasının bilgilerine https://www.subebilgileri.com/fuzulev/ linkimizden ulaşabilirsiniz.

Birevim

Birevim firması faizsiz finans firmaların arasına gireli 4 yıl olmasına rağmen sektörde en büyük 2. firma yolunda ilerlemektedir. Birçok aileyi ev sahibi yapan firma aylık ödeme tutarlarına göre en iyi şartlarda ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Birevim firmasının bilgilerine https://www.subebilgileri.com/birevim/ linkimizden ulaşabilirsiniz.

Katılımevim

Katılımevim firması faizsiz finans firmaların arasına gireli 2 yıl olmasına rağmen sektörde büyük bir paya sahip oldu. Birçok aileyi ev sahibi yapan firma aylık ödeme tutarlarına göre en iyi şartlarda ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Katılımevim firmasının bilgilerine https://www.subebilgileri.com/katilimevim/ linkimizden ulaşabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf

Çözüm Tasarruf firması faizsiz finans firmaların arasına gireli 1 yıl olmasına rağmen sektörde büyük bir paya sahip oldu. Birçok aileyi ev sahibi yapan firma aylık ödeme tutarlarına göre en iyi şartlarda ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Çözüm Tasarruf firmasının bilgilerine https://www.subebilgileri.com/cozum-tasarruf/ linkimizden ulaşabilirsiniz.