Faizsiz Araba Nasıl Alabilirim?

Faizsiz araba almanın birçok farklı yolu var. En basit yolu araba alacak olan miktarı düzenli bir şekilde biriktirmek olacaktır. Bu sayede hedeflediğiniz aracı alabilirsiniz. Yakın çevrenizden borç alarak da faiz ödemeden araç alabilirsiniz. Tabi bu iki yöntemde mantıklı ve kısa vadeli çözüm olabilecek seçenekler değildir.

Bunun yerine size finansal açıdan güç verecek olan bir kurum ile çalışmanız doğru bir seçim olacaktır. Hem size gerekli finansmanı sağlayacak hem de faiz almayacak olan Destekevim istediğiniz aracı almanıza imkan tanımaktadır. Güçlü finansal yapısı ve deneyimli personeli ile sizlere yardımcı olacaklar.

Faizsiz Araba Almanın Yeni Yolu

Faizsiz araba almanın yeni yolu Destekevim tarafından sunuluyor. İki farklı çözüm yöntemi ile istediğiniz araca hızlıca sahip olmanıza imkan veriliyor. Çekilişli Yöntem ve Sabit Planlı Yöntem arasından birisini tercih ederek rahat ödeme koşulları ile kolay ödeme ile arabanıza sahip olabilirsiniz. Destekevim uzun yıllardır başvuru yapan herkese araba, ev  alma imkanını sunmaktadır.

Bu konuda daha çok bilgi alabilmek için iletişim numaraları ile arayabilir yada direkt olarak ülkemizin farklı noktalarında bulunan ofislerine gidebilirsiniz. Sizden herhangi bir vade farkı veya faiz ödemesi alınmayacaktır. Sizden sadece önceden belirlenen hizmet bedeli tahsil edilecektir. Peşinat ödemek zorunda olmadığınız gibi ara ödeme yapıp yapmamakta tamamen size bırakılmış bir seçenektir. Sizde bu seçimlerden istediğinizi yapabilirsiniz.

Destekevim Faizsiz Araba Alma Çözümleri

Destekevim başvuru yapan ihtiyaç sahibi herkese faizsiz araba alma çözümleri ile yardımcı oluyor. İki farklı çözüm ile istediğinizi tercih edebilirsiniz. İki çözümde faizsiz araba almaya imkan tanırken, içerisinde bulunan özel detaylar size uygun olarak hizmet verilmesine yardımcı olmaktadır. Sizde bu yöntemlerden istediğinizi rahatça seçebilirsiniz.

Çekilişli Yöntem

Çekilişli yöntemi tercih edecekseniz öncelikle almak istediğiniz aracın bedeline karar vermelisiniz. Ardından ödeme planınızı hazırlamalısınız. Farklı grup seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra sözleşmeye imza atmanız isteniyor. Noter huzurunda grubunuza dahil olan herkesle aynı anda çekiliş yapıyor ve arabayı alacağınız tarihe karar veriliyor. Arabayı alana kadar her yıl aylık ödeme miktarına %10 artış, arabayı aldıktan sonra binde 5 artış yapılacaktır.

Sabit Planlı Yöntem

Sabit Planlı Yöntem bir diğer faizsiz araba alma yöntemidir. Bu yöntemi diğerinden ayıran fark ödeme planınıza göre aracı alacağınız tarihin size bildirilmesidir. Uzun vadeli bir ödeme planına sahipseniz ona göre bir tarih verilecektir. Tüm detaylar açıkça belirtilecek ve hiçbir şeyi sonradan öğrenmeden sözleşmeye imza atabileceksiniz. Diğer yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de hizmet bedeli peşin olarak tahsil edilecektir. Ayrıca isterseniz ara ödeme yapabilir ya da sistemin size sunmuş olduğu erken çıkma şansından yararlanabilirsiniz.

Destekevim ile Faizsiz Araba Almanın Avantajları

Destekevim sağladığı finansman ile insanların araba almalarına yardımcı oluyor. Sağlanan bu yöntem TC vatandaşı olmak koşuluyla bu ülkede yaşayan herkese sunuluyor. Tek yapılması gereken onlarla iletişim kurarak, detayları öğrenmek ve sözleşme imzalamaktır. Sözleşme imzalamadan önce size sağlanan avantajları bilmenizde yarar var.

 • Hiçbir şekilde faiz veya fark ödemek zorunda değilsiniz.
 • Ödeme planınızı kendiniz yapabilir, ara ödeme ve peşinat gibi seçenekleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Sözleşme karşılıklı olarak imzalanıp size de teslim edilecektir.
 • İstediğiniz bedeli ve grubu tercih edebilirsiniz.
 • Araç tercihini yapmak tamamen size kalmıştır.
 • Finansmanın tamamı size sağlanacaktır.

13 Comments

 • 3 ay önce Destekevim firmasına kayır oldum. İlk çekilişte 5. aya çıktı. İnşallah 3 ay sonra hayalimdeki arabaya faizsiz kavuşabileceğim.

 • 2 ay önce kardeşim destekevim firmasına kayıt oldu. Çekilişte 4.ay çıktı nasipse 2 ay sonra aracını faizsiz teslim alacak 🙂

 • Destekevim faizsiz araç alma sistemiyle bence ülkemizde çok ciddi bir ivme yakaladı, bu yıl içerisinde 6 tanıdığım destekevim aracılığıyla araç sahibi oldular

 • Faizsiz araba almaya pek inanmıyordum ancak Destekevimle tanıştıktan sonra çok kolay olduğunu gördüm. Dışarıda krediyle vs uğraşıp belki de alamayacağım aracımı destekevim sayesinde aldım çok teşekkürler

 • Destekevim firmasından arkadaşım araç sahibi oldu ve çok memnun kaldı. Bende başvuracağım yakında 🙂

 • Destekevim’le abimde araba sahibi oldu, kayıt olduktan 4 ay sonra aracını teslim aldı 🙂

 • 2 ay önce kayıt oldum aracımı teslim almama 3 ay kaldı çok güzel bir his 🙂

 • Faizsiz araba almanın en güzel yolu Destekevim’e kayıt olmak. Ben kayıt oldum ve 6 ay içerisinde aracımı teslim aldım 🙂

 • Abimle bende Destekevim sayesinde faizsiz araba sahibi olduk. Çok kısa sürede aracımızı teslim aldık 🙂

 • Faizsiz araba almak gerçekten çok kolay, abimde Destekevim üzerinden araba sahibi olmuştu 🙂

 • Faizsiz araba sahibi olabilmek Destekevim’in herhangi bir şubesine gitmenizle başlıyor, kısa sürede de aracınızı teslim alıyorsunuz

 • Faizsiz araba seçeneği sunan çok firma var ama Destekevim gerçekten çok ilgili ve çok profesyonel bu konuda

Leave a Comment