Esenyurt’ta Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Peşin paraya ev alacak gücü olmayan kişiler, banka kredisi çekmeden ve yüksek faizler ödemeden Esenyurt’tan ev alma ya da farklı lokasyonlarda ev almanın hayalini kurar.

Banka kredi faizlerinin yüksek olması, kredi notunun yüksek olma zorunluluğu olması ve peşinat verilme şartı, ev sahibi olmak isteyen kişilerin, farklı yöntemleri araştırmasına sebep olur.

Kredi Çekmeden Ev Alınabilir mi?

Türkiye’nin herhangi bir yerinde ya da özellikle Esenyurt’ta kredisiz ev almak için, faiz ve peşinat ödemeyeceğiniz farklı yöntemler bulunur. Bu yöntemlerden birisi, faizsiz dayanışma firmalarının sunduğu avantajlı yöntemlerdir.

  • Kura çekilişli yöntem
  • Sabit planlı yöntem
  • Konut değer artışlı yöntem

Bu üç farklı yöntemden bir tanesini seçerek, bankalardan konut kredisi çekmeden ve yüksek faizler ödemeden, ev sahibi olabilirsiniz.

Çekilişle Ev Sahibi Olmanın Şartları Nelerdir?

Faizsiz toplumsal dayanışma firmalarının sunduğu çekilişle ev sahibi olma yönteminde, taksitlerinizi kendi bütçenize göre planlarken, evi alacağınız gün tarihi ise, noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenir.

12 kişilikten başlayarak, 36 kişilik, 120 kişilik, 180 ve 360 kişilik gruplardan bir tanesini seçerek, hayalinizdeki evi satın alabilir, satın alma işlemlerinde sadece kendi belirlediğiniz taksit tutarlarını, yine kendinizin belirleyeceği aylık zamana göre yapabilirsiniz.

Ev Seçimi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin farklı bir lokasyonunda ya da özellikle Esenyurt’ta ev almak için, yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz evin değerini belirlemektir. Ne kadarlık bir ev almak istediğinize bağlı olarak, taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

Bütçenize uygun ev seçimi yapıldıktan sonra tek yapmanız gereken şey, taksitleri belirlemek, ödeme yöntemi seçmek ve teslim tarihini belirlemektir. Herhangi bir koşulu olmamakla birlikte, istediğinizde ön peşinat ödeme olanağı vardır.

Ev Satın Alırken Taksitler Nasıl Belirlenir?

Esenyurt’ta taksitle ev almak ya da farklı bir lokasyonda ev tercihiniz olduğunda, sunulan üç farklı sistemden bir tanesine giriş yapılır. İsterseniz kura çekilişli isterseniz sabit ödeme planlı isterseniz konut değer artışlı ödeme yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

Taksitlerinizde isterseniz peşinat ödeyebilir isterseniz peşinatsız ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de taksit tutarlarınız, sadece sizin ödeme gücünüze göre ayarlanır.

Buradaki tek fark konut değer artışlı yöntemde, beğendiğiniz evin değeri yükseldiğinde, ödemelerinize %20 artış yansır ve herhangi bir hizmet bedeli ödenmez. Aynı zamanda 12 kişilikten başlamak üzere 18 kişilik, 24 kişilik, 36 kişilik ve 120, 180 ve 360 kişilik gruplara katılarak, istediğiniz yöntemde ev sahibi olabilirsiniz.

Kredisiz ve Taksitle Ev Nereden Alınır?

Destekevim Türkiye’nin her yerinde ve Esenyurt’ta kredisiz ve taksitle ev almak isteyenlere, 3 farklı yöntem sunar. Kura çekilişli, sabit ödeme planlı ve konut değer artışlı yöntemler sayesinde, birçok aile ve kişinin ev sahibi olması sağlanır.

Peşinat vererek ya da hiç peşinatsız sisteme üye olarak, kaç aylık vadelerle ve ne kadarlık miktarlarda taksit ödeyeceğinize, sadece siz karar verirsiniz. Gelir seviyenize uygun planlanacak taksitler sayesinde, herhangi bir faiz, ek gider masrafı, ara ödeme gibi külfetler olmadan, istediğiniz evin sahibi olabilirsiniz.

Leave a Comment