Erzurum’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Bir ev sahibi olmak maliyetli bir seçenektir. Ancak Erzurum’da kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün! Bir ev almaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken borçsuz olduğunuza emin olmanızdır. Çünkü taksitlerinizi öderken strese girmemelisiniz.

Borçlarınızı ödediniz mi? Peki, ikinci basamak borçsuz kalmaktır. Alışveriş yaparken yâda yeni evinizi dekore ederken bütçenize dikkat edin. Yazının ilerleyen bölümlerinde size ülkenin herhangi bir yerinde taksitle ev almanın avantajlarından bahsedeceğiz.

Duygusal olarak beğendiğiniz ev ile özel bir bağ kurmadan önce, fiyatına bakın.  Ne kadarlık bir ev alabileceğinizi belirlemek için aylık bütçenizi kontrol edin. Diğer giderleriniz için ekonomide bütçe ayırmanız gerekiyor. Bu nedenle aylık konut maliyetlerinizin (vergiler, sigorta vb. Dâhil)  aylık eve dönüş ücretinizin % 25’inden fazla olmayacağından emin olun.

Bu konulara açıklık getirdiyseniz gelelim müjdeli habere kira öder gibi küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.  Yaşınız, mevkiiniz, bulunduğunuz il vb hiçbir şey önem arz etmiyor.  Her TC: vatandaşı aylık düzenli bir gelire sahip ise peşinatsız ve küçük taksitler ile ev sahibi olabilir.

Erzurum’da Nasıl Ev Alabilirim?

Erzurum’da nasıl ev alabilirim? Birçok şekilde alabilirsiniz.  Ancak sorduğunuz Erzurum’da kira öder gibi küçük taksitlerle faizsiz nasıl ev alabilirim ise; işte orada size adres verebiliriz: Destekevim.com adresini inceleyebilirsiniz.

Destekevim ev sahibi olmak isteyen dar ve orta gelirli vatandaş için yola çıktı ve her geçen gün memnun kişilerin referansları ile portföyünü büyüterek yola devam ediyor.

Destekevim Faizsiz Finansman desteği sunarken size; faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve küçük taksitli ödeme planı avantajı sunar.

Kara kara düşünmeyi bir kenara bırakın ve hemen Destekevim avantajları ile tanışın.

Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Erzurum büyüyen ve gelişen şehirlerimizden biri ve ister yatırım ister yerleşmek için bir ev sahibi olmak oldukça akıllıca bir yatırımdır.  Destekevim kira öder gibi ev sahibi yapıyor, daha detaylı bilgi için birebir ofis ziyareti yapabilirsiniz.  Sabah 09.00 itibarı ile açık olan ofis saat 18.00 itibarı ile kapanıyor.

Destekevim Erzurum Yakutiye Şubesi

Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi 50. Yıl Caddesi No: 57 ve telefon ile irtibat için 444 8 369 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment