DKY İnşaat’tın Yeni Dev Projesi DKY TEM Avrupa

DKY İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası’nda 2008 yılında Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Eyüpsultan ve Esenler’e bağlı birer mahallenin katılımıyla ilçe belediyesi olan Sultangazi’de DKY TEM Avrupa adında yeni bir projeye imza atıyor. İstanbul’un en gözde ve modernite anlamında yeni yatırımların yapıldığı merkezlerden biri olan Sultangazi, aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakası’nda konut yatırımı ve oturumu için en ideal bölgelerin başında yer alıyor. Aile konut projesi olarak hayata geçirilecek DKY TEM Avrupa’nın konforlu evleri, sosyal alanları, yüzme havuzu, fitness center’ı, çocuk parkları, kafe ve restoranları ile yüksek yaşam standartları vadediyor.

Tamamlandığında Sultangazi ve çevresinin en nitelikli projeleri arasında yerini alacak DKY TEM Avrupa, geniş ticari alanlarıyla da ön plana çıkıyor. Avrupa Yakası’nda Sultangazi’yi yaşam ve ticaret merkezi haline getirecek olan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor. İstanbul gibi mega kentlerde ulaşım rahatlığı konforun bir parçasıdır. DKY TEM Avrupa projesi ulaşım asklarına olan yakınlığı ise dikkat çekiyor. Bir projenin lokasyonuna değer katan önemli bir parça olan ulaşım yakın bir tarihte başlayacak olan DKY TEM Avrupa projesinin önemli özelliklerinden biri olacak. DKY TEM Avrupa, İstanbul’un gözde alanı Avrupa Yakası’nın tam merkezinde Maslak, Havaalanı ve Aksaray lokasyonları ile çevrelenmiş oldukça iyi bir konuma sahip. Gerek oturum gerekse yatırım amaçlı projeler içinde yüksek değere sahip olacak proje, birçok kullanıcının isteklerini tam anlamıyla karşılayacak şekilde tasarlanıyor. Günümüzde yaşadığımız yerin ulaşım akslarına mesafesi oldukça önemli, DKY TEM Avrupa projesi, bu mega kentin en önemli ulaşım akslarına birkaç dakika mesafede konumlanıyor. Proje çevresinde ayrıca kolejler, devlet okullarının yanı sıra şehir hastanesi de bulunuyor.

DKY İnşaat Güvencesiyle

İnşaat sektöründeki yarım asırlık tecrübesiyle ödüllü birçok projeye imza adan DKY İnşaat, şimdi bu tecrübe ve birikimini DKY TEM Avrupa projesiyle taçlandırıyor. En çok konut projesi geliştiren ilk 5 firmadan biri olan DKY İnşaat, devam eden projeler arasında en iyi mimari tasarım, en iyi rezidans projesi gibi ödüllerin de sahibi. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurum olan DKY İnşaat imzasını taşıyacak olan projede bin 330 adet daire planlanıyor. Konforlu ve aile konsepti olarak planlanan ve 52 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek.

Konforlu Yaşam Herkesin Hakkı

Konfor kaliteli bir yaşamın merkezinde yer alıyor. İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde insanlar konforu yaşam alanlarında istiyor. Birçok insan da bu çerçevede gerek yatırım gerekse oturum amaçlı olsun ev alırken konforu ön planda tutuyor. DKY İnşaat daha yaşanabilir ve daha konforlu bir hayat sürmeniz için DKY TEM Avrupa projesini tam da bu beklentilerinize göre tasarlıyor.