DKY İnşaat Konut Projeleri Hangileri?

İnşaat sektörü ülke ekonomisine yön verirken, günümüzün dinamik, yüksek kaliteli ve yenilikçi markası DKY İnşaat, yeni yaşam ve iş alanları tasarlama noktasında dikkat çeken bir firma olarak adından söz ettiriyor. Gerek kentsel dönüşüm projeleri gerek konut projeleri noktasında sektörde önemli bir konuma sahip DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya önderliğinde, 1961 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, DKY Kentsel ve DKY Sigorta” olarak çatısı daha güçlü bir şekilde yoluna devam eden firma, gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olurken, 60 yıllık tecrübesi, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir. DKY İnşaat 17 binin üzerinde konut ve işyerini tamamlayarak sahiplerine teslim eden firma, birçok ödülün de sahibi olmuştur.

Vizyonunu faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurum olmak olarak belirleyen DKY İnşaat, misyonunu ise insanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anılara tanıklık etmek olarak belirlemiştir. Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değiştiğinin bilincinde projelerine imza atan DKY İnşaat, kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüyor. Her zaman çağın ötesinde olmayı hedeflemiş ve yenilikçi bir yaklaşımı benimseyen DKY İnşaat, her projesini yenilikçilik kavramı üzerine inşa ediyor.

DKY Dragos, DKY Business Tuzla, DKY Yeni Sahra, DKY Cadde Erenköy86, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Göztepe 05 gibi projeleri tamamlayıp sahiplerine teslim eden DKY İnşaat, DKY Kartal, DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal ve DKY On Kağıthane gibi adından söz ettiren projeleri de satışa sunmuştur.

Firmanın gözde gelecek projeleri arasında ise DKY TEM Avrupa projesi yer almaktadır.

DKY İnşaat’ın satıştaki projelerinden İstanbul’un sahil şeridi ilçelerinden yükselen değer Kartal’da satışa sunulan DKY Kartal projesi lokasyonuyla dikkat çekiyor. DKY Kartal projesi her bir dairesi adalar ve deniz manzaralı. M1 Merkez Kartal AVM, Praktiker ve Real Hipermarket’e komşu konumda yer alan DKY Kartal, “Her şeyin bir tık fazlası” mottosuyla inşa edilirken, müşterilerine 5 ila 7 metrekarelik balkonlu 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5, 5+1,5 ve 6+1,5 daireler olarak tasarlandı.

Firmanın diğer beğeni toplayan projelerinden satıştaki DKY Business Kartal ise yine adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un gelişen ve yenilenen bölgesi Kartal’da yükseliyor. 23 bin metrekarelik alan üzerine tek blokta halinde inşa edilen proje büyüklükleri 105 ila 931 metrekare arasında değişen 100 adet ofisten oluşuyor.

Toplamda 30 bin metrekarelik kapalı alana sahip DKY Business Kartal ofis projesi, Kartal’ın en kolay ulaşım sunan noktasında yer alıyor. D-100 karayolu ve TEM Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde inşa edilen ofis projesi, Boğaziçi Köprüsü’ne 22, FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede bulunuyor. DKY Business Kartal projesi, aynı zamanda Kartal Metro istasyonuna da yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 kilometre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna birkaç dakika yakınlıkta yükseliyor.