Destekevim Yöntemi İle 2020’de Sizde Ev Sahibi Olun!

Destekevim sayesinde kısa zamanda ev veya araba sahibi olabilir, uygun ödeme koşulları sunulan paketlerle, ay sonu zorluk yaşamadan taksitlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel seçenekler sunularak, orta gelirli ailelerin bile alabileceği en iyi ev ve araba modelleri sunulurken, yeni ödeme modelleriyle de ödeme korkusu yaşamazsınız.

Destekevim Yöntemi Nedir?

Destekevim yöntemi nedir; Destek ailesi, öncellikle faizsiz ve peşinatsız sistemlerle birçok kişinin ve kurumun araba, iş yeri veya arsa sahibi olmasını sağlamakta, özel konut imkanlarıyla da kısa vadede teslimat garantisi vermektedir. Hayallerini kurduğunuz araba ve ev avantajlarıyla birlikte, esnek ödeme tarifeleriyle kişiye özel bir taksit planı hazırlanmaktadır. Bu taksit planı sayesinde, ay sonu zorluk yaşanmadan evin veya arabanın taksitleri ödenebilmekte, son dönemin en güzel modelleri de alıcılara sunulmaktadır. Ek masrafsız, kredisiz ve faizsiz seçeneklerin yanı sıra ara ödemesiz de seçenekler verilerek, ödeyicinin zor durumda kalmadan imkanları kadar yeni olanaklardan yararlanması sağlanmaktadır.

Destekevim Taksit Avantajları Nelerdir?

Avantaj modellerinden biri olan taksitle ev veya araba alma seçenekleri aynı zamanda arsa ya da iş yer için de geçerli olmaktadır. Geleceğe yatırım yapmak isteyenlere özel açılan kampanyalarla herkes ev, araba, iş yeri ve arsa sahibi olabilir. Taksit avantajları, alıcının çok zorlanmadan aylık geliri ve giderleri üzerinden tespit edilerek, ona uygun ödeme planı çıkartılması üzerine ilerlemektedir. Bu sayede hem ödeyici hem de alıcı zorluk çekmeden, taksitlerin hangi süre zarfında biteceğini de baştan belirlemiş olur. Bütçeye göre ev ve araba seçenekleri sunulur, taksit avantajları oluşturulur ve taşıt ya da konut kredisi almadan faizsiz ev alma imkanlarından yararlanılması sağlanır.

Destekevim’de % 0 Faizle Ev Ve Konut Modeli

% 0 faiz oranıyla birlikte, destek ailesi sizlere her zaman en iyi seçenekleri sunacaktır. Konut ve taşıt kredisi faizleri alıcıyı zorlarken, emlak piyasası ve otomobil piyasasını rahatlatacak olan taksit avantajlarıyla herkesin kısa zamanda ev ya da araba sahibi olabileceği kampanyalar düzenlenmektedir.

Destekevim Araba Ve Ev Kampanyaları

Esnek ödeme tarifeleri, sabit ödeme ve kişiye özel ödeme imkanları sunarak her zaman her bütçeye uygun kampanyalara yer verilebilmektedir. Bu süreçte zorluk çekmeden hayallerinizdeki ev ve arabayı alabileceğiniz son dönemin en cazip ödeme planlarını kullanabilir ve sizi zora sokmayacak olan kampanyalardan anında yararlanabilirsiniz.

Taksitle Ev Ve Araba Başvurusu

Başvuru işlemleri için destekevim.com.tr adresini kullanarak anında işlem yapabilirsiniz. Size sunulacak olan kampanyalar ve ödeme planlarıyla zorluk çekmeden aylık bütçeniz esas alınarak bir ödeme planı oluşturulacak ve ev ya da arama alma modeli üzerinden seçenekler değerlendirilerek kısa zamanda dönüş yapılacak. Anında başvuru yaparak, hemen geri dönüş alabilirsiniz.

Leave a Comment