Denizbank EFT ve Havale Ücreti

Denizbank EFT Ücretleri

Ülkemizin önemli bankalarından biri olan Denizbank işlemlere göre ücret almaktadır. 3 Farklı platform kullanılarak yapılan EFT ücretlerinde farklılıklar meydana gelmektedir. Banka üzerinden verilen EFT talimatlarında kişiler en az 55 TL ödeme yapması gerekmektedir. Ödenecek EFT miktarına göre bu ücret 500 TL’ sına kadar yükselebilmektedir.

Son dönemin popüler uygulamalarından biri olan internet bankacılığı ile EFT ücretini yatırmak isteyen kullanıcılar ise sadece 5,5 TL ödeme yapması gerekmektedir. Mobil bankacılıkta ise bu durum daha farklıdır. Mobil bankacılık uygulamasını kullanan kişiler EFT ücreti için sadece 4,5 TL EFT ücreti ödemesi yeterli olacaktır. Tüm işlemlerde olduğu gibi Denizbank mobil uygulamasını kullanan müşteriler çok daha az EFT ücreti ödemektedir.

Denizbank Havale Ücretleri

Denizbank üzerinden havale yapmak oldukça kolaydır. Havale işlemlerinizi şube üzerinden yapmak isteyen müşteriler 35 TL havale ücreti ödemek zorundadır. Havale işlemini internet şubesinden yapmak isteyen müşteriler ise 2,5 TL havale ücreti ödemesi gerekmektedir. Havale işleminde mobil bankacılığı kullanmak isteyen kullanıcılar ise sadece 2 TL ödeme yapması yeterli olacaktır. ATM üzerinden’ de havale yapılabilmektedir.

ATM kullanımında hava işlemlerinde 7 TL ücret alınmaktadır. Denizbank havale ücretleri baz alındığında en uygun seçeneğin mobil bankacılık olduğu görülmektedir. Mobil bankacılık uygulaması sayesinde havale işlemleriniz kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Denizbank mobil bankacılık uygulamasıyla birçok işlemi yapmanız mümkün olabilmektedir.