Denizbank EFT Saati

Kurulduğu günden beri ülke faydasına toplumun geleceği için çalışan Denizbank birçok sosyal sorumluluk projesinde boy göstermektedir. Ayrıca 2012 yılından itibaren geleceğe teknolojinin şekil vereceğini anlamış olan banka ülkemizin ilk Dijital Kuşak Bankacılığını Departmanı’nı kurmuştur.

Birçok defa bu yenilikçi ve teknoloji sever tavrı ile dünyada ödüller  almıştır.  Bu ödüllerden biri , Amerika’da ve Avrupa’da üst üste “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” unvanıdır.

İnsan hayatını kolaylaştırmak adına büyük adımlar atan finans kurumlardan biridir. Teknoloji hayatı nasıl kolaylaştırdı;  Eski dönemlerde transfer işlemleri için kısa süreler öngörülüyordu şimdi ise Denizbank EFT işlemleri ister şube, ister Internet bankacılığı isterde telefon bankacılığı tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.  Denizbank EFT Saati ile ilgili bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz. 

Denizbank EFT Saati Aralığı Nedir?

Denizbank EFT Saati iş günlerinde saat 17:00’e kadar yapılabilmektedir. Sabah 09:00 itibarı ile Denizbank EFT saati başlamaktadır. Haftasonları ve bayram günlerinde EFT işlemi yapılamamaktadır. Ancak talimat vererek tatil günü sonunda EFT işleminiz otomatik olarak gerçekleşebilir. Ancak hesabınızda yeterli bakiyenin olduğuna lütfen dikkat edin.

Denizbank EFT işlemi 5-10 dakika içerisinde karşı tarafın hesabında olacaktır.  Eğer para 10 dakikayı geçen bir sürede karşı hesapta olmaz ise hemen Denizbank telefon bankacılığı ile irtibata geçin.  Ayrıcah atalı yaptığınız EFT işlemleri  için de aynı şekilde 444 0 800 numaralı hattan Denizbank telefon bankacılığı ile irtibata geçebilirsiniz.