Değer Tasarruf Genel Müdürlük

Değer Tasarruf Genel Müdürlük Hakkında;

Değer Tasarruf olarak biz de sürdürdüğümüz tüm faaliyetlerimizin bütünün merkezine insanı koyuyoruz. Onun mutluluğu, sunulan hizmetlerden oluşan tatmini ve memnuniyeti neticesinde kendimizi başarılı sayıyoruz. Bizim için müşterilerimiz kadar çalışanlarımız ve sektörümüzün tüm çalışanlarını da çok kıymetli. Mutlu ve değer gören çalışanların aynı mutluluğu ve değeri müşterilerimize yansıtacağına inanıyoruz.

Değer Tasarruf’un, 20 yılı aşkın süredir ürün, yöntem ve stratejiler geliştirerek Tasarruf Finans Sektörünün bugünkü şeklini almasına önemli katkıları bulunmuş, binlerce çalışanı sektöre kazandırmış, insani finans mühendisliğini üstlenmiş vizyoner ve güçlü bir yönetim kadrosu bulunuyor.

Tasarruf Finans; katılımcıların benzeşen finansman ihtiyaçlarını tasarruflarını bir araya getirerek faydaların eşitliği ilkesiyle giderdikleri vekalete dayalı bir finans modelidir. Bu sayede bireylerde parça parça oluşan ve kimsenin ihtiyacını karşılamayan mali değer bütünleştirilerek bir finansal güce dönüşmekte ve ihtiyaçları karşılar duruma getirilmektedir.

Değer Tasarruf Genel Müdürlük İletişim Bilgileri;

Adres: Altunizade Mah. Şehit Abdullah Tayyip Olçok Sok. No: 6 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 73 26

Web Site: degertasarruf.com.tr

E-mail: iletisim@degertasarruf.com.tr

Değer Tasarruf Genel Müdürlük Harita