Bursa’da Kredisiz Taksitle Ev Alma Fırsatı!

Son dönemde bankalar düşük faiz oranları ile konut kredileri sundu, emlak sektörünü biraz olsun hareketlendiren bu durum karşısında bankaların kredi faizlerini ödemekte zorlanan ya da bankalardan konut kredisi kullanma şansını yakalayamayan binlerce dar gelirli vatandaş yine ev sahibi olamadı. Ama yıllardır olduğu gibi dar gelirli ailelerin ev sahibi olmada en büyük umudu Destekevim olmayı sürdürüyor.

Bursalılar Kira Öder Gibi Ev Sahibi Oluyor

Bursa kent merkezi ya da ilçelerinde istedikleri evi almak isteyen aileler Bursa’da kredisiz taksitle ev alma fırsatı sunan Destekevim projesine yoğun ilgi gösteriyor. Bankaların aksine hiç peşinat vermeden ya da ara ödeme yapmadan ev alma yöntemleri sunan Destekevim projesi birikimi olmayan ve yüksek taksit oranları ile faiz ödemek istemeyen Bursalıları kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Tüm kiracıları kolay finansman çözümleri ile ev sahibi yapan proje gelecek için bir adım atmak isteyen ama bunun için bir desteğe ihtiyaç duyanlar için en büyük destek.

İstediğin Her Evi Alma Şansı

Bursa’da kredisiz ev alma olasılığı olmadığı için halen yüksek bedellerde kirada yaşayan dar gelirli vatandaşlar, Bursa ve ilçelerinde istedikleri her evi alma şansına sahipler. Çünkü Destekevim projesinde kredi sıkıntısı yaşamadan, faizler altında ezilmeden ve gelirini aşan taksitleri ödemede zorluk yaşamadan ev sahibi olma imkanı var. Bursalılar projenin yöntemlerinden olan çekilişli yöntem, konut değer artışlı yöntem ya da sabit planlı yöntemlerden bütçesine uygun bulduğu birini seçerek sisteme dahil oluyor.

Hayallerine Bir Adım Daha Yakınsın

Farklı alternatifler sunan yöntemlerin her birinde ödeme planlarını kendiniz yapabiliyor ve ödeyebileceğiniz rakamı belirliyorsunuz. Kira öder gibi kolaylıkla ev sahibi olan Bursa taksitle ev alma fırsatını değerlendiren vatandaşlar kendi imkanları ile aşamadıkları hayallerine bir adım daha yakın. Destekevim yöntemlerinden birini seçerek Destekevim ailesinin içine dahil olan vatandaşlar birlikte güçlenerek büyüyen sistemde sunulan tüm fırsatları değerlendiriyor ve birlikte kazanıyor.

Sadece Konut Desteği Değil

Kendi sınırlı maddi imkanı ile ev sahibi olamayan dar gelirli ailelere hayallerini gerçekleştirmek için finansal çözümler sunuluyor, sunulan bu finansal çözümler sayesinde ev sahibi olan aileler ayrıca geleceğe dair birikim yapma şansını da yakalıyor. Sadece konut desteği değil ayrıca işyeri, araba ya da arsa almak isteyen ancak ekonomik imkanı olmayan dar gelirli insanların istekleri de aynı yöntem ve şartlar ile gerçekleşiyor.

Projenin Tüm Avantajlarından Yararlanın

Sürekli genişleyen şube ağına sahip olan Destekevim projesinin Bursa şubesi Osmangazi ilçesi Doğanbey Mahallesi 4. Bahçıvan sokak Berk 2 İşhanı adresinde hizmet veriyor. Bursalılar kendilerine en yakın şubeye giderek bütçelerine uygun şartları belirleyerek istedikleri evi alma fırsatını değerlendirmekte ve Destekevim projesinin tüm avantajlarından yararlanmakta.

Leave a Comment