Bursa’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Bursa 3 büyük şehrimizden sonra en popüler olan şehirlerimizden biridir. Dört mevsimi yaşayabileceğiniz şehirde kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü? Beyaz Uludağ ve tarihin tanıklığını yapan birçok tarihi eserin yanı sıra yemyeşil doğası ve tertemiz suları ile de cazibe sahibi şehirlerimizden biridir.

Bu kadar iyi vasfa sahip bir şehirde kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?  Evet, mümkün! Bursa’da ev fiyatları 295.000 Türk lirasından başlıyor. Daha düşük olabilir belki ancak bir internet emlak sitelerini sorguladığımızda en düşük fiyatlı olarak bu rakama ulaştık.

Peşinatsız, kira öder gibi ülkenin herhangi bir yerinden ev sahibi olmak için yapmanız gereken öncelikle her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinizi öğrenmek ve ardından almak istediğiniz evin maliyetini bilmektir.

Bursa’da Nasıl Ev Alabilirim?

Ülkemizin her şehri ayrı doğal ve tarihi güzelliklere sahip ve Bursa doğası ile ön plana çıkıyor. Elbette sanayileşen şehir büyük ölçüde göç alıyor. Genç nüfusun göç ettiği bu şehirde kira öder gibi ev sahibi olmak gerçekten artık çok kolay! Banka kredileri oldukça düşse bile faizsiz bir ödeme sistemi çok daha avantajlıdır.  Kira ödemek yerine size en uygun ödeme planını oluşturarak Destekevim avantajlarından faydalanmaya başlayın. Destekevim peşinatsız, kira öder gibi ev sahibi yapıyor.  Bursa’da faizsiz finansman sistemini kullanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve her ay düzenli gelire sahip olmaktır. Gerisi için Destekevim ödeme planlarından biri size yardımcı olacaktır.

Destekevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Bursa’da kira öder gibi ev sahibi olmak artık hayal ötesi, ister kendiniz için ister çocuklarınıza yatırım olarak Bursa’da ev sahibi olabilirsiniz.  Yapmanız gereken taksit tutarlarını belirlemek ve Destekevim danışmanı ile irtibata geçmektir. Gerisini Destekevim danışmanı sizin için kolaylaştıracaktır.

Dilerseniz öncelikle telefon ile 444 8 369 numaralı hattan arayarak randevu alabilir yâda aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Destekevim Bursa şubesi Osmangazi’de merkezi bir noktada yer alıyor. Ofis ise tam olarak Doğanbay Mahallesi 4.bahçıvan sokak Berk 2 İş Hanı adresinde bulunuyor.  30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketleri devlet kontrol ve güvencesindedir.

Leave a Comment