Burgan Bank EFT Saati

Burgan Bank EFT Saatleri ve günleri ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda sunacağız. Öncelikle kurulduğu günden beri tarihçesi ile ilgili biraz bilgi vermek isteriz. Tekfen Yatırım Finansman Bankası ismi ile kurulmuş olan bugün ki Burgan Bank  Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet gösteriyor.

Burgan Bank’ın Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisselerini 21 Aralık 2012 tarihinde Burgan Bank Holding  satın aldı.

Burgan Bank EFT Saatleri Kaçtır?

Kurulduğu gün itibarı ile müşteri memnuniyetine önem veren Burgan Bank EFT Saatleri  her bankada olduğu gibi merkez bankasına ve bankanın kendi işleyişine göre belirlenmiştir.  Haftasonu işlem yapılmayan bankada resmi tatiller ve bayram tatilleirnde de ancak EFT talimatı verebilirsiniz.

Burgan Bank EFT Saatleri sabah saat 09:00 itibarı ile başlar ve öğleden sonra saat 16:30’a kadar devam eder.  Ayrıca yarım gün çalışılan günlerde Burgan Bank EFT Saatleri sabah saat 09:00’dan saat 11:45’e kadar devam etmektedir.  EFT transferi yapıldığında hesabınızdan çıkan bakiye karşı tarafa 5-10 dakika içerisinde geçecektir. Eğer bir yoğunluk söz konusu ise EFT işlemi en fazla 30 saat sürmektedir.  Yani EFT işleminiz yarım saat sonunda alıcıya ulaşmadı ise hemen telefon bankacılığı aracılığı ile bankanıza ulaşmanızı  öneririz.

Sorgulama işlemenizi öncelikle internet bankacılığı üzerinden yaparak IBAN vb. bilgileri  kontrol  etmenizi öneririz. Bu şekilde telefon bankacılığı yetkilileri size daha hızlı destek verebilirler ve sorun varsa daha kısa sürede sonuçlandırılabilir.