Bağcılar’da Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Türkiye’nin istediğiniz yerinde ya da belli bir lokasyonda ev almak, herkesin hayalleri arasındadır. Ancak bankaların sunduğu yüksek faizli konut kredileri, ev almak isteyen kişilerin belini bükebilir. Bağcılar’dan ev alma ya da Türkiye’nin herhangi bir ilinde, istediğiniz eve ulaşmak için, kredi almadan da ev sahibi olmanın yolları bulunur.

Belli bir birikim yapamamış ya da bütçesi peşin olarak ev almaya yetmeyen kişilerin kredi çekmek ya da yüklü faiz ödemek yerine, farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu, faizsiz destek çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alınabilir mi?

Bankaların ev kredileri ve yüksek faizlerini kullanmak yerine Türkiye’nin istenilen bir yerinde ya da Bağcılarda kredisiz ev almak için, bütçenize uygun şekilde ödemelerini yapabileceğiniz, faizsiz dayanışma firmalarının sunduğu imkânlardan yararlanabilirsiniz.

  • Çekilişli Yöntem
  • Sabit Planlı Yöntem
  • Konut Değer Artışlı Yöntem

Bu üç farklı seçenekten, bütçenize uygun olanı seçerek, hayalini kurduğunuz eve, sadece kendinizin belirleyeceği taksit imkânlarıyla kavuşmak hiç de zor değildir.

Sabit Planlı Yöntemle Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Sabit planlı yöntemle ev sahibi olmak isteyenler için, çok özel avantajlar sunulur. İstediğiniz evi teslim alacağınız tarihi, sadece kendinizin planladığı sistemde, bütçenize uygun gelecek taksit ödemelerini kendiniz ayarlarsınız.

İstediğiniz planlamayı yaparak karşılıklı yapılan sözleşme sonrasında, taksitler düzenli şekilde ödenir. Fazladan faiz ödemesi, ara ödeme ya da peşinat ödeme zorunluluğu olmadan, hayalini kurduğunuz evi satın alabilirsiniz.

Çekilişli Yöntemle Nasıl Ev Alınır?

Çekilişli yöntem sistemine katılarak Bağcılar’da ev almak, sandığınızdan daha kolaydır. Bu yöntemde; 12 kişilik, 18 kişilik, 24 kişilik, 36 kişilik, 120 kişilik, 180 kişilik ve 360 kişilik gruplar oluşturulur. Evinizin ne zaman satın alacağınıza dair, noter huzurunda ve katılımcılar huzurunda çekiliş yapılır.

Ödenecek tüm aylık taksitler, sadece sizin bütçenize göre sizin karar vereceğiniz şekilde planlanır. Peşinat ödemesi, ara ödeme zorunluluğu yoktur. Vade farkı olmayan taksit ödemelerinize, faiz miktarı da eklenmez.

Konut Değer Artışlı Yöntem ile Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Bağcılar’da taksitle ev almak ya da farklı bir bölgede beğendiğiniz eve kavuşmak için, hizmet bedeli talep edilmeden, teslimat vadesi uzatılmadan ev sahibi olabilirsiniz.

12 kişilik, 18 kişilik, 24 kişilik, 36 kişilik, 120 kişilik, 180 kişilik ve 360 kişilik gruplardan bir tanesini tercih ederek, bütçenizi oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz evin bedelinin artması durumunda, toplam tutarın %20’si kadar artış yapılarak, herhangi bir hizmet bedeli ödemeden ve vade uzatılmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinat ya da Ara Ödeme Yapmak Zorunlu mu?

Bağcılar’da kredisiz ve taksitle ev almak için, Destekevim sizlere çok özel avantajlar sunuyor. Üç farklı ödeme sisteminden bir tanesini seçerek, hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz.

Çekilişli yöntem, sabit planlı yöntem ve konut değer artışlı yöntem sayesinde; 36 kişilik gruplardan 120, 180 ve 360 kişilik gruplara kadar, istediğiniz gruba dahil olarak, peşinat ve ara ödeme yapılmaksızın, istediğiniz evi satın alma olanağı bulabilirsiniz.

Leave a Comment