Aydos Land Satış Ofisi

Aydos Land projesi, İstanbul’da doğa ile iç içe organik bir yaşamın mümkün olabileceği Aydos Ormanı’na komşu olabileceğiniz hiç aklınıza gelmiş miydi ?

Aydos Ormanı’na adımınız kadar yakın 10 bloğun büyük bölümü ortadaki iç avluda bulunan süs göletinin etrafında konumlanmıştır. Bu sayede yeşilin huzur veren etkisinin yanında suyunda ruhunuzu dinlendiren şifa veren etkisini fazlası ile hissedeceksininiz.

Dilediğiniz zaman site içi yürüyüş parkurunda temiz oksijeni soluyarak yürüyüş yapabilecek, dilediğiniz zaman ise hemen yanı başınızdaki Aydos Ormanı’nda sevdiklerinizle birlikte doğa yürüyüşü (Trekking) yapabileceksiniz. Kapalı spor salonunda jimnastiğiniz yaparak sporu hayatınızın vazgeçilmezleri arasında sıralayacaksınız. Açık yüzme havuzu, havuz cafe, mini basket sahası, su oyunları, aktivite alanları, çocuk oyun parkları, fitness club, toplantı odaları ve istediğiniz an kullanıma sunulacak zengin sosyal donatı alanları sayesinde yaşamızın konforu ve kalitesi maksimum seviyelere taşınacak…

AYDOS LAND KAT PLANLARI

Aydos Land konut projesi hayallerinizdeki daireye sahip olabilmeniz için profesyonel bir mimarî ekip tarafından üstün uğraşlar sonucunda projelendirilmiştir. 38 bin 762 m2 alan üzerine inşa edilen 10 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatifli daire tiplerine sahip toplam 600 konut ve 35 ticarî ünite yer almaktadır.

AYDOS LAND İSTANBUL SATIŞ OFİSİ

Adres: Velibaba Mahallesi, Aydos Cad. No:17 Pendik, İstanbul / Türkiye

Çağrı Merkezi: 444 06 46

E-mail: info@aydosland.com

Web Site: aydosland.com