Ankara’da Kredisiz Taksitle Ev Alma Fırsatı!

Hiç peşinatsız, ara ödeme yapmadan, faizsiz bir şekilde Ankara’da kredisiz taksitle ev alma fırsatı hiç bu kadar kolay olmadı. Destekevim projesi hayallerinizdeki evi almak için size tasarrufa dayalı faizsiz finansman sağlıyor. Kendi belirlediğiniz ödemeler ile ev sahibi olabilir kendi ödeme planlarınız ile anahtarınızı teslim alarak umuda bir kapı açabilirsiniz. Türkiye’de herkesi ev sahibi yapma hedefi ile çalışan uzman kadroların genç, dinamik ve çözüm üreten hizmet anlayışı yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile birleştiğinde onlarca aile ev sahibi oluyor.

Kira Ödemek İstemeyenlerin Umudu

Her ay ödedikleri ve bütçeleri sarsan kira bedeli yerine kendine ait bir evin taksitini ödemek isteyen vatandaşlar hayallerini artık gerçeğe dönüştürüyor. Geleceğe ait umudunu kaybetmeyen ama bu zamana kadar hiçbir şekilde geleceğe dair birikim yapamayan ama kira ödemek istemeyenlerin umudu Destekevim projesi oluyor. Ankara taksitle ev alma konusunda en fazla ilginin olduğu kentlerden biri, başkentte ki yüksek kiralar nedeni ile sıkıntı yaşayan dar gelirli vatandaşlar yaşadıkları kentte ev sahibi olmak için fırsat arıyorlar.

Bankalardan Kredi Çekmeye Son

Banka kredi faizleri karşısında ev alma hayallerini ötelemek zorunda kalan dar gelirli vatandaşlar faizsiz ve kredisiz ev alma yöntemi sunan Destekevim projeleri ile yakından ilgileniyor. Ev sahibi olmak için bankalardan kredi çekmeye zorunlu olmayan vatandaşlar faiz sıkıntısı yaşamadan ve peşinat zorluğu çekmeden Destekevim yöntemlerinden birini seçerek evini alıyor.

Ankara Kredisiz Ev Alma Şansı

Destekevim projelerinde yer alan çekilişli yöntem, sabit planlı yöntem ya da konut değer artışlı yöntem arasından kendisi için en uygun olanı seçen vatandaşlar Ankara kredisiz ev alma şansına sahip oluyor. Kendisine en yakın şubeye giderek ödeme planları çerçevesinde istediği evi almak için tüm bilgileri öğreniyor.

Geleceğe Yatırım Yapın

Herkesin geleceğe yatırım yapma hayalinin farkında olan işinde uzman kadrolar ve geniş şube ağı ile ülkenin her bölgesinde ev almak isteyen vatandaşları bir araya getirerek ev sahibi yapan proje kapsamındaki yeni finansman çözümleri ile ailelerin birikim yapmaları konusunda da destek sağlanıyor. Her geçen yıl daha da zor hale gelen hayat şartlarında özellikle kenara bir birikim koyamayan vatandaşların ev almaları ya da ihtiyaçlarını karşılamaları daha da sıkıntılı bir hal alıyor bu nedenle Destekevim projesi hayata geçirildi.

Geleceğe Destekevim Projesi İle Adım Atın

Projede ana hedef dar gelirlileri de ev sahibi yapmak, bu amaç ile geliştirilen yöntemleri değerlendiren vatandaşlar bütçelerine ve gelirlerine göre belirledikleri şartlarda ev sahibi olma şansını yakalıyor. Destekevim projesi ile güç bulan aileler tek başına aşamadıkları sorunlarını Destekevim projesinin büyük ailesi ile birlikte aşıyor, insanlar geleceğe Destekevim projesi ile adım atıyor.

Leave a Comment