Anadolubank EFT ve Havale Ücreti

Anadolu Bank EFT Ücretleri

Anadolu Bank müşterileri farklı platformlar aracılığı ile EFT işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Anadolu bank şubelerinden hesaba yapacağınız EFT işlemlerinde 30 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Anadolu Bank müşterileri şubeden isme EFT yapmak isterler ise 500 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Anadolu bankası internet şubesini kullanarak hesaba EFT yapmak isteyen müşteriler ise 3 TL ödeme yapması gerekmektedir. Yine internet bankacılığı kullanımı yapılarak isme EFT yapmak isteyen Anadolu Bank müşterileri 3 TL ödeme yapması gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen tutarlar minimum tutarlardır. Yapılacak EFT miktarına göre bu ücretler değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ATM ve mobil bankacılık ile EFT ücreti henüz yapılamamaktadır.

Anadolu Bank Havale Ücretleri

Anadolu Bank müşterileri havale yapmak için internet bankacılığını kullanması gerekmektedir. Anadolu bank müşterileri internet bankacılığı sayesinde havale işlemlerini kısa sürede ve güvenle yapabilmektedir. Anadolu Bank bireysel hesaplar havale ücreti için 4 TL ödeme yapması gerekmektedir. Anadolu Bank ortak hesap sahipleri ise havale ücreti olarak 4 TL ödeme yapması yeterli olacaktır.

Anadolu Bank kurumsal müşteriler havale yapmak isterler ise 4 TL ödeme yapması yeterli olacaktır. Yukarıda yazılan tutarlar minimum tutarlardır. Yapacağınız havale miktarına göre bu tutarlarda değişkenlik meydana gelebilmektedir. Havale işlemi yapmadan önce çağrı merkezinden detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Anadolu Bank havale işlemleri internet bankacılığı sayesinde daha güvenli ve daha hızlı yapılabilmektedir.